Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Bułgaria - Złote Piaski - Summer Camp - Hotel Riva*** Almatur 2023

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy młodzieżowe kolonie

Obozy młodzieżowe

Obozy młodzieżowe w Polsce

obozy młodzieżowe za granicą

Obozy nad morzem

Obozy nad jeziorami

Obozy w górach

Obozy w mieście

Obozy i kolonie na Mazurach

Obozy i kolonie w Borach Tucholskich

Obozy i kolonie w Tatrach

Obozy i kolonie w Bieszczadach

Obozy i kolonie rekreacyjne

Obozy - zajęcia aktywne

Obozy artystyczne

Obozy sportowe

Obozy tematyczne

Kolonie i obozy tematyczne

Polecamy

Obozy Czaplinek

Obozy Dąbki

Obozy w Łazach świat Harrego Pottera

Obozy Bachorze

Obozy Borne Sulinowo

Obozy Uniejów

Obozy Dziwnówek

Obozy Spała

Obozy Grotniki

Obozy Kortowo

Obozy i kolonie

Obozy i kolonie windsurfingowe

Obozy i kolonie żeglarskie

Obozy i kolonie militarne

Obozy i kolonie paintballowe

Obozy i kolonie survivalowe

Obozy i kolonie aktorskie

Obozy i kolonie detektywistyczne

Obozy i kolonie fitness i aerobik

Obozy i kolonie fotograficzne

Obozy i kolonie świat gier

Obozy i kolonie interdyscyplinarne

Obozy i kolonie jazdy konnej

Obozy i kolonie kajakarskie

Obozy i kolonie rowerowe

Obozy i kolonie piłkarskie

Obozy i kolonie plastyczne

Obozy i kolonie pływackie

Obozy i kolonie przygodowe

Obozy i kolonie siatkarskie

Obozy i kolonie śpiew i muzyka

Obozy i kolonie taneczne

Obozy i kolonie tenisowe


Bułgaria - Złote Piaski - Summer Camp - Hotel Riva***

(wiek 13-15 lat)

Złote Piaski
- jeden z najpopularniejszych bułgarskich kurortów położonych nad Morzem Czarnym,
- blisko 4 kilometrowa, piaszczysta plaża,
- turystyczne atrakcje miasteczka i wielkie koło młyńskie,
- wypoczynek przy hotelowych basenach, animacje, gry i zabawy,
- ciekawy program fakultatywny.

Program
Summer Camp – obóz rekreacyjny (13-15 lat)

Złote Piaski to bułgarski, nadmorski kurort, w którym zawsze świeci słońce. W te wakacje - proponujemy Wam nie tylko wypoczynek na plaży i relaks przy hotelowym basenie, ale także mnóstwo wakacyjnych aktywności. Mamy przygotowany dla Was cały pakiet animacji, zabaw integracyjnych, gier miejskich i rekreacyjnych wyzwań. Nasz sprawdzony team zadba o to, abyście mieli w czym wybierać i dobzrz się bawli. Czeka Was:
- body painting – najlepszy sposób na wakacyjny tatuaż,
- limbo dance na plaży o zachodzie słońca,
- niebanalny, spontaniczny flash mob na ulicach miasta,
- pool party – impreza z muzyką przy hotelowym basenie,
- watermelon festival – odświeżające owocowe szaleństwo.Zaproponujemy Wam też trochę zajęć integracyjno-rekreacyjnych w tradycyjnym stylu: siatkówka plażowa, badminton, twister, talent show, kalambury, karaoke, dart. Pokażemy Wam także turystyczne atrakcje kurortu: ukryty w skale kameralny monastyr Aladża i piękny port jachtowy - zdjęcia z luksusowym jachtem w tle – obowiązkowe. Przyjedź i przekonaj się sam, ile atrakcji czeka na Ciebie w Złotych Piaskach!
Program fakultatywny

Warna i Delfinarium: półdniowa wycieczka do letniej stolicy kraju. Zobaczymy: port, starówkę, park nadmorski, centra handlowe. W Delfinarium czeka nas show w wykonaniu delfinów. Cena ok. 30 EUR.
Pirat Party – rejs po morzu, program animacyjny, przekąski i napoje. Cena ok. 45 EUR.
Jeep Safari – wycieczka dżipami po bułgarskich górach i wioskach. Cena ok. 30 EUR.
Nesebar - całodniowa wycieczka do wpisanego na listę UNESCO zabytkowego miasteczka, perełki bałkańskiej architektury. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i czas na zakupy na kolorowych straganach. Cena ok. 33 EUR.

Zakwaterowanie

Hotel Riva ***, znajdujący się w ścisłym centrum kurortu, ok. 250 m od piaszczystej plaży. Obiekt jest ogrodzony i otoczony zielenią. W pobliżu sklepiki, market spożywczy. Zakwaterowanie w dużych, klimatyzowanych, 4, 5, 6-os. pokojach z łazienkami, balkonami, TV SAT, mini-barem. Do dyspozycji uczestników: restauracja, sejf (dodatkowo płatny), duży, 40 metrowy basen odkryty, mały basen rekreacyjny, jacuzzi, zaplecze sportowe: boiska do siatkówki i koszykówki, scena na której realizowane są animacje i gry integracyjne. Wi-Fi dostępne w holu recepcyjnym.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 8 noclegów.
Wyżywienie: mini all inclusive - całodzienne (3 posiłki) w restauracji hotelowej, w formie bufetu (lokalna kuchnia bułgarska). Przekąski w godzinach 16.00-17.00. Do śniadania podawana jest kawa, herbata, mleko, soki, do pozostałych posiłków bułgarskie soki owocowe (z dystrybutora). Woda dostępna non-stop. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną (zastępujący kolację).
Transport: autokar z klimatyzacją, DVD, barkiem, toaletą.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NN W - 15.000 PLN , BP - 1000 PLN.
Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 zł.
Opieka pedagogiczna, opieka ratownika wodnego. Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Zalecane kieszonkowe ok. 170 EUR + plus kwota na wybrane imprezy fakultatywne. W hotelu Riva - możliwość wypożyczenia ręcznika za zwrotną kaucją 5 EUR (bez możliwości wynoszenia na plażę), i pilota do klimatyzacji za zwrotną kaucją 10 EUR/pokój. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie w dniu przyjazdu i po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu. Do przekroczenia granic niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty. Przejazd autokarem na trasie Cieszyn – Złote Piaski (ok. 1.500 km) – ok. 25 godz. Trasa przejazdu Czechy/Słowacja, Węgry, Rumunia. W trakcie podróży przerwy na posiłek (płatny indywidualnie), ok 5-10 EUR Słowacja i Rumunia, ok 1.500 HUF na Węgrzech. Walutą w Bułgarii jest lew bułgarski. 1 EUR = ok. 2 lewa. Czas w Bułgarii: czas polski + 1 godz.
Informacje o cenie


Cena podstawowa nie zawiera:
- opłaty klimatyczno-administracyjnej 20 EUR,
- kaucji w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
- programu fakultatywnego i innych kosztów nie ujętych w ofercie,
- posiłków i napojów podczas przejazdu,
- dopłat do nadbagażu,
- dodatkowych ubezpieczeń.


» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Bułgaria - Złote Piaski - Summer Camp - Hotel Riva***   (skrót: BULGARIA ZLOTE PIASKI SUMMER CAMP RIVA 2023 PAX FB)
30.06 - 10.07.2023
 11 dni / KBON0630
3019 zł   2599 zł Last minute
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2599 zł
Plan podróżyRezerwuj
08.07 - 18.07.2023
 11 dni / KBON0708
3019 zł   2699 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2799 zł
Plan podróżyRezerwuj
16.07 - 26.07.2023
 11 dni / KBON0716
3019 zł   2499 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2599 zł
Plan podróżyRezerwuj
24.07 - 03.08.2023
 11 dni / KBON0724
3019 zł   2799 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2599 zł
Plan podróżyRezerwuj
01.08 - 11.08.2023
 11 dni / KBON0801
3019 zł   2899 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2599 zł
Plan podróżyRezerwuj
09.08 - 19.08.2023
 11 dni / KBON0809
3019 zł   2699 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2599 zł
Plan podróżyRezerwuj
17.08 - 27.08.2023
 11 dni / KBON0817
3019 zł   2699 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2599 zł
Plan podróżyRezerwuj

kod imprezy: KBON~BULGARIA_ZLOTE_PIASKI__SUMMER_CAMP_RIVA_2023_PAX_FB


Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.

Klauzula informacyjna: Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.