Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny Almatur 2024

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny

(wiek 12-18 lat)
Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny
Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny
Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny
Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny
4
2
Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny
5
Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny
Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny
Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny
3

Tolo to jeden z najpopularniejszych kurortów greckich , położony we wschodniej części Peloponezu. Malownicze górskie krajobrazy, piaszczysta plaża z licznymi tawernami z ofertą greckich przysmaków, lazurowe, ciepłe morze, różnorodność rozrywek i aktywności to świetna oferta na spędzenie wymarzonych wakacji. Bliskość, wielu ciekawych antycznych zabytków stwarza możliwość poznania kultury starożytnej Grecji. Odkryj z nami Grecję na mnóstwo sposobów.

Program
Rekreacja (12 -18 lat)

Przykładowy program obozu:

Dzień 1:

Zbiórka na lotnisku w Warszawie, spotkanie z kadrą, odprawa, przelot do Aten. Transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie. W związku z późną godziną przyjazdu do hotelu, tego dnia kolacja zostanie podana do pokoju - zimna płyta.

Dzień 2-3

Śniadanie, spotkanie organizacyjne z kadrą, zapoznanie się z regulaminem wypoczynku. Spacer po okolicy, poznanie miasta i jego licznych atrakcji. Powrót do hotelu na lunch. Po południu wodny relaks, kąpiele i plażowanie, gry integracyjne, dla ochłody szalona bitwa na balony wodne. Kolacja, podziwianie zachodu słońca, nocne wyjście na miasto.

Dzień 4

Śniadanie. Wycieczka do Nafplio - pierwszej stolicy niepodległej Grecji. Urokliwe miasto z pięknymi kamieniczkami placu Syntagma, Twierdzą Palamidi; wzgórzem Acronafplia z widokiem na położoną na wyspie Twierdzą Bourtzi. Powrót do hotelu na lunch. Relaks w hotelu. Kolacja. Nocne wyjście na miasto.

Dzień 5

Śniadanie, rejs na wyspę Hydre i Spetses - wycieczka fakultatywna (ok. 38 EUR), powrót do hotelu, lunch, popołudniowy relaks na plaży, Holi Festival - odlotowe, kolorowe popołudnie. Kolacja.

Dzień 6

Śniadanie, wyjście na Akropol Asini – pozostałości prehistorycznych osad i fragmenty starożytnych murów miejskich, wzgórze z piękną panoramą na zatokę. Powrót do hotelu na lunch. Po południu zajęcia sportowe: piłka plażowa, Frisbee. Kolacja. Nocne wyjście na miasto.

Dzień 7

Śniadanie, kąpiele wodne i słoneczne, lunch, czas wolny na zakup pamiątek, zabawy integracyjne. Kolacja.

Dzień 8

Wczesne śniadanie. O godzinie 07:30 wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Aten. Na trasie przejazdu postój nad Kanałem Korynckim. Przyjazd do stolicy Grecji zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Akropol, Areopad, Plaka, zmiana warty przed Parlamentem, Tryptyk Ateński, Stadion Panatenajski. Transfer na lotnisko, powrót do Polski
Program fakultatywny

Rejs na wyspę Hydre i Spetses. Cena ok. 40 EUR

Wycieczka- Epidauros i Mykeny - ok. 35 EUR

Rejs na wyspę Poros - ok. 35 EUR


Zakwaterowanie

Hotel Ninemia, położony w miejscowości Tolo. Pokoje 4 osobowe z łazienkami z klimatyzacją, balkonem lub tarasem oraz bezpłatnym dostępem do Internetu. W pokojach znajduje się TV, mała lodówka, kuchenka. Hotel posiada restaurację, basen odkryty. Odległość do morza ok.100 m. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości ok. 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody.


Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów w Hotelu Ninemia w Tolo.

Wyżywienie: śniadanie, lunch, kolacja podawane w formie bufetu z różnorodnym wyborem dań. Posiłki serwowane są w restauracji lub na tarsie przy basenie. Do posiłków podawana jest woda, do śniadania sok, kawa, herbata. Pierwszy posiłek – kolacja -zimna płyta podana do pokoju ze względu na późną porę przyjazdu. Ostatni posiłek: wczesne śniadanie i pakowany lunch. W czasie całodziennych wycieczek lunch pakowany. W hotelu możliwość diety tylko wegetariańskiej.

Transport: Przelot samolotem linii Aegan Airlines na trasie: Warszawa-Ateny-Warszawa.

Wylot z Warszawy o godz. 18:25, przylot do Aten o godz. 21:55

Wylot z Aten o godz. 15:55, przylot do Warszawy o godz. 17:30

Bagaż: 1 sztuka rejestrowany do 23 kg oraz bagaż podręczny do 8 kg (1 sztuka).

Transfer z/na lotnisko w Atenach mikrobusem lub autokarem.

Rozkład lotu może ulec zmianie, potwierdzenie godzin lotu 7 dni przed rozpoczęciem obozu.

Zbiórka 2 godziny przed wylotem Warszawa, lotnisko Chopina.

Ubezpieczenie: Signal Iduna TU S.A.: KL (rozszerzone o choroby przewlekłe) - 60.000 EUR, NNW - 15.000 PLN, BP - 1.000 PLN

Opieka kadry pedagogicznej. Realizacja programu. Składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Informacje praktyczne
Zalecane kieszonkowe ok. 150 EUR plus kwota na program fakultatywny. Każdy uczestnik powinien obowiązkowo posiadać kwotę ok. 20 EUR na bilety wstępu, usługę przewodnika w trakcie wycieczki do Aten i Nafplio, taksę klimatyczną oraz 20 EUR kaucji zwrotnej. Do realizacji wyjazdu wymagany jest paszport lub dowód osobisty. Prosimy o zabranie stroju kąpielowego, kremu z wysokim filtrem, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych oraz ręczników plażowych. Możliwość wynajęcia leżaka i parasola-dodatkowo płatne – ok. 10 EUR lub zakup soku czy kawy. W hotelu możliwość diety tylko wegetariańskiej.

Czas w Grecji; czas polski +1 h.


Informacje o cenie

Cena podstawowa nie zawiera:
- kaucji w wysokości ok.20 EUR, która zwracana jest w dniu wylotu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
- programu fakultatywnego, innych kosztów nie ujętych w ofercie,

-obowiązkowej kwoty ok. 20 EUR na pokrycie biletów wstępu, usługi lokalnych przewodników, w trakcie zwiedzania, taksy klimatycznej płatnej w hotelu.
- posiłków i napojów podczas przelotu,
- dopłat do nadbagażu,
- dodatkowych ubezpieczeń.

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy

Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy

Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy


» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny   (skrót: K GRECJA TOLO REKREACJA 2024 PAX FB)
17.07 - 24.07.2024
 8 dni / LGOT0717
4829 zł   4199 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4229 zł
Rezerwuj
24.07 - 31.07.2024
 8 dni / LGOT0724
4199 zł Rezerwuj
07.08 - 14.08.2024
 8 dni / LGOT0807
4829 zł   4199 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4229 zł
Rezerwuj

kod imprezy: LGOT~K_GRECJA_TOLO_REKREACJA_2024_PAX_FB


Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.