Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Bułgaria - Pamporovo - obóz snowboardowy - wylot Warszawa Almatur 2024

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Obozy młodzieżowe kolonie

Obozy młodzieżowe

Obozy młodzieżowe w Polsce

obozy młodzieżowe za granicą

Obozy nad morzem

Obozy nad jeziorami

Obozy w górach

Obozy w mieście

Obozy i kolonie na Mazurach

Obozy i kolonie w Borach Tucholskich

Obozy i kolonie w Tatrach

Obozy i kolonie w Bieszczadach

Obozy i kolonie rekreacyjne

Obozy - zajęcia aktywne

Obozy artystyczne

Obozy sportowe

Obozy tematyczne

Kolonie i obozy tematyczne

Polecamy

Obozy Czaplinek

Obozy Dąbki

Obozy w Łazach świat Harrego Pottera

Obozy Bachorze

Obozy Borne Sulinowo

Obozy Uniejów

Obozy Dziwnówek

Obozy Spała

Obozy Grotniki

Obozy Kortowo

Obozy i kolonie

Obozy i kolonie windsurfingowe

Obozy i kolonie żeglarskie

Obozy i kolonie militarne

Obozy i kolonie paintballowe

Obozy i kolonie survivalowe

Obozy i kolonie aktorskie

Obozy i kolonie detektywistyczne

Obozy i kolonie fitness i aerobik

Obozy i kolonie fotograficzne

Obozy i kolonie świat gier

Obozy i kolonie interdyscyplinarne

Obozy i kolonie jazdy konnej

Obozy i kolonie kajakarskie

Obozy i kolonie rowerowe

Obozy i kolonie piłkarskie

Obozy i kolonie plastyczne

Obozy i kolonie pływackie

Obozy i kolonie przygodowe

Obozy i kolonie siatkarskie

Obozy i kolonie śpiew i muzyka

Obozy i kolonie taneczne

Obozy i kolonie tenisowe


Bułgaria - Pamporovo - obóz snowboardowy - wylot Warszawa

(wiek 12-18 lat)
1
2
3
4
5
6

Pamporovo - powszechnie uważany za najlepszy ośrodek narciarski w zyskującej coraz większą popularność Bułgarii. Na narciarzy i snowboardzistów czeka tu ponad 43 km bardzo dobrze przygotowanych tras narciarskich. Uprawiać "białe szaleństwo" możemy między 1155 a 1926 m.n.p.m. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie tutaj trasy niemalże "uszyte na miarę" dla niego. Pamporovo oferuje zarówno snowboardzistom, jak i narciarzom dużo więcej: wspaniały halfpipe i funpark, gdzie każdy może trochę poszaleć. W Pamperovie można zaznać również jazdy wieczornej przy sztucznie oświetlonych stokach. Tutaj naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie - dużo słońca, przyjazne śródziemnomorskie temperatury to po prostu doskonały sposób na białe szaleństwo.

Program
OBÓZ SNOWBOARDOWY (12-18 lat)

Propozycja skierowana do pasjonatów snowboard'u. Osoby średniozaawansowane, jak i specjaliści w "zimowych dyscyplinach" znajdą tu ciekawe i rozwijające zajęcia. Szkolenie odbywać będzie się w wymiarze min. 4,5 h dziennie pod opieką wychowawcy/ licencjonowanego instruktora. Podczas jego trwania nie zabraknie zabawy, rywalizacji, ale przede wszystkim nauczania zgodnego z najnowszymi tendami. W trakcie zajęć planujemy krótkie przerwy z możliwością zjedzenia ciepłego posiłku. Koszt lunchu to ok. 40 BGN (równowartość ok. 90 PLN). Zapewniamy codzienny dowóz do wyciągów narciarskich. Dodatkowo po zajęciach narciarskich realizujemy program sportowo-rekreacyjny.

Przykładowy program:

Dzień 1: Przyjazd do Pamperovo, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, sprawdzenie przez instruktorów ustawień sprzętu narciarskiego i snowboardowego obozowiczów.

Dzień 2: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, podział na grupy pod względem tematycznym i poziomu zaawansowania + nagrywanie przejazdów uczestników obozu, wieczorem turniej gier planszowych + video analiza, spacer po miasteczku.

Dzień 3: Narciarskie i snowboardowe zajęcia programowe, wieczorem wykłady tematyczne w grupach szkoleniowych + dyskoteka dla chętnych.

Dzień 4: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, wieczorem seans filmowy, a dla chętnych zajęcia ogólnorozwojowe + rozciąganie.

Dzień 5: Szkolenie w grupach oraz gra zadaniowa na stoku, wieczorem ABC serwisowania sprzętu oraz turniej tenisa stołowego.

Dzień 6: Szkolenie w grupach, po południu quiz z wiedzy narciarsko/snowboardowej, wieczorem zajęcia sportowe - trening funkcjonalny.

Dzień 7: Szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach, konkurs na najelpszy film o "tematyce zimowej" , podsumowanie, wieczorem rozdanie nagród oraz przedstawienie planu na dzień wyjazdu z ośrodka + dyskoteka.

Dzień 8: Po śniadaniu wyjazd na lotnisko.
Program fakultatywny

- skutery śnieżne - ok. 90 BGN/os.

- baseny termalne - ok. 65 BGN/os.

- kręgle - ok. 25 BGN/os.

Zakwaterowanie

7 noclegów. Hotel Panorama Ski *** w miejscowości Pamporovo. Pokoje 3-,4- osobowe z łazienkami i TV-Sat. W hotelu: restauracja, narciarnia, winda, bar, sale do zajęć, tenis stołowy

Świadczenia

7 noclegów. Pierwszy posiłek - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu. Transport: samolot rejsowy na trasie Warszawa/Wrocław - Sofia - Warszawa/Wrocław liniami LOT Zbiórka 2,5 h przez planowanym odlotem. Miejsce zbiórki: przed wejściem na terminal "Odloty", przy sektorze E oraz lotnisko im. M. Kopernika we Wrocławiu. Uwaga: godziny przelotów mogę ulec zmianie (finalne godziny zostaną do Państwa wysłane e-mailem na ok. 3 dni przed wylotem). Z lotniska do hotelu i z powrotem przejazd autokarem lub minibusem (ok. 4 godz.). Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy,o pieka kadry. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 PLN. Opieka wychowawcy/instruktora.Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Ceny karnetów: narciarze - 205 EUR i snowboardziści 242 EUR (ceny zawierają wypożyczenie kompletu sprzętu na okres 6 dni - za wyjątkiem kasków. Sugerowane kieszonkowe: ok. 350 BGN (nie dotyczy kosztu karnetu i kaucji). Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 25 EUR zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone żadne szkody. W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Na obóz należy zabrać ze sobą paszport/ dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, kaski ochronne, które są obowiązkowe poniżej 18 roku życia, snowboardziści ochraniacze na nadgarstki. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski. Cena nie obejmuje: kosztu karnetu

Planowane godziny lotów: Wylot - 08:45 - 20:55- powrót - Wrocław

Wylot - 10:50 - 18:30- powrót - Warszawa
Informacje o cenie

Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego, Sugerowane kieszonkowe: ok. 350 BGN (nie dotyczy kosztu karnetu i kaucji). Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja 25 EUR zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone żadne szkody, dodatkowych ubezpieczeń (rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty). Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
• ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej (rezygnacji oraz przerwania) - 4,4% ceny imprezy
• ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej z chorobami przewlekłymi (rezygnacji oraz przerwania) - 6,4% ceny imprezy
Ogólne warunki ubezpieczenia: https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf

Podana cena imprezy zawiera obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 PLN.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Bułgaria - Pamporovo - obóz snowboardowy - wylot Warszawa   (skrót: PAMPOROVO SNOWBOARD 2025 SAMOLOT WARSZAWA)
01.02 - 08.02.2025
 8 dni / PBOZ0201
4799 zł   4199 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4199 zł
Rezerwuj

kod imprezy: PBOZ~PAMPOROVO_SNOWBOARD_2025_SAMOLOT_WARSZAWA


Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.