Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Obozy młodzieżowe snowboardowe Almatur 2024

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo


Obozy młodzieżowe snowboardowe

Niestety, nie znaleźliśmy ofert dla parametrów: Obozy mlodziezowe i Snowboard. Oferta może być w trakcie wprowadzania, dlatego prosimy o zajrzenie ponownie w późniejszym terminie.


Oferty archiwalne:

Andora - obóz snowboardowy - wylot z Warszawy
Andora - obóz snowboardowy - wylot z Wrocławia
Austria - Kanzelhohe - obóz narciarsko snowboardowy
Austria - Nassfeld - obóz snowboardowy - Hotel Erlenhof
Austria - Nassfeld - obóz snowboardowy - Hotel Karnischer Hof
Białka Tatrzańska - Obóz snowboardowy
Czarna Góra - Obóz snowboardowy
Czechy - Szpindlerowy Młyn - obóz snowboardowy
Korbielów - OW Diuna - obóz snowboardowy
Korbielów - OW Pilsko - obóz snowboardowy
Lesko - Bieszczady - obóz snowboardowy z Bieszczadzką Adrenaliną
Poronin + 1 dzień Chopok - obóz snowboardowy
Szczyrk - obóz snowboardowy
Włochy - Pinzolo - obóz snowboardowy - wylot z Warszawy i Katowic
Włochy - Pinzolo - obóz snowboardowy freestyle - wylot z Warszawy i Katowic
Zakopane - obóz snowboardowy
AND rodzaj='IOMS' AND atrybuty like '%snowboard%' Obozy snowboardowe to aktywna propozycja wyjazdów dla dzieci i młodzieży, które zapewnią dużo sportowej satysfakcji na świeżym powietrzu w trakcie ferii zimowych. Rok w rok pojawiają się jakieś nowości, jednak stanowczo przodują tu obozy snowboardowe i narciarskie. Obozy i kolonie snowboardowe jako sport polecany jest dla dzieci i młodzieży starszej, gdy dziecko już ma dość siły i wzrostu, aby wykonywać manewry deską, wykonywać skręty i panować nad deską snowboardową. Obóz snowboardowy czy narciarski najlepiej wybrać w górach - w Tatrach, Beskidach czy Karkonoszach bo tam zwykle jest dużo śniegu, nawet wtedy gdy na pozostałym terenie Polski brak śniegu. W Tatrach, Beskidach czy Karkonoszach są świetne warunki na stokach dla obozów snowboardowych i narciarskich. Obóz snowboardowy lub narciarski to świetna propozycja na ferie zimowe. Obóz snowboardowy to prawdziwa przygoda dla wszystkich, którzy kochają naturę, zimę, sport, ruch i nowe wyzwania. Opieka instruktorów Polskiego Związku Narciarstwa gwarantuje, że na obozach snowboardowych dzieci i młodzież spędzą czas bezpiecznie, a zajęcia prowadzone będą na najwyższym poziomie. Zapraszamy na wyjazdy krajowe i zagraniczne, gdzie uczestnicy poza doskonaleniem umiejętności zjazdowych, poznają piękno gór i będą mieli możliwość zawrzeć nowe, interesujące znajomości.
Szukasz niezapomnianych wakacji i chcesz przeżyć piękną przygodę? W naszej ofercie obozów młodzieżowych znajdziesz dużo ofert które na 100% Cię zainteresują. Morze czy góry, kajaki lub jazda konna? W Polsce czy za granicą? Wszystko czego tylko pragniesz znajdzie się u nas w ofercie. Obozy młodzieżowe przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. Gwarantujemy, ze każdy nastolatek znajdzie tu coś dla siebie zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i preferencjami! Dużo aktywności, wypoczynku i super zabawy, a w szczególności - pełno nowych znajomosci i pięknych wspomnień czeka za rogiem. Jesteś zainteresowany? Zobacz nasze oferty, wybierz idealnie dopasowaną do ciebie i baw się dobrze!Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.