Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Obozy sportowe Almatur 2024

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Obozy dla dzieci i młodzieży

Jeśli Twoja pociecha ma 7-10 lat i jedzie na wakacje bez rodziców, naturalnym wyborem będą kolonie letnie. Ale starsze dziecko można już posłać na obóz tematyczny. A jest w czym wybierać, bowiem oferta obozów dla młodzieży jest bardzo szeroka.

Obozy sportowe dzielą się na dwa rodzaje – pierwsze to te, które organizowane są na ogół przez kluby sportowe – na przykład klub karate czy klub taneczny. Tego typu obozy to wyjazdy dla młodzieży, która uczęszcza na zajęcia sportowe do klubu. Na obozie najczęściej uczestnicy przygotowywani są do różnego rodzaju zawodów i konkursów, które organizowane są jesienią – na przykład międzyszkolnych turniejów. Z tej przyczyny obozy sportowe, organizowane przez kluby sportowe są na ogół intensywne – treningi odbywają się kilka razy dziennie, przez większość dni w tygodniu.

Ale obóz sportowy może być także wyjazdem dla początkujących – dla dzieci i młodzieży, która dopiero chciałaby zacząć trenować jakiś sport. Takie obozy piłkarskie, obozy rekreacyjne, survivalowe i inne organizują biura podróży. Ich cechą charakterystyczną jest mniejsza intensywność treningów – większość czasu młodzież spędza aktywnie, ale nie są to wielogodzinne treningi każdego dnia. Z tej przyczyny na obozy sportowe tego typu można zapisywać także nieco mniej zaawansowane w danej dyscyplinie dzieci.

Obóz sportowy to świetna okazja, by trochę się poruszać i spędzić czas aktywnie, ale trzeba pamiętać, że taki wyjazd musi być dla dziecka przede wszystkim przyjemnością, a nie udręką.

Sprawdź ofertę obozów młodzieżowych
Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.