Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Obozy rekreacyjne Almatur 2024

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Typy obozów rekreacyjnych

Obozy rekreacyjne to bardzo popularna forma wakacyjnego wypoczynku dla dzieci, zwłaszcza dla tych nieco starszych – uczniów gimnazjum i liceum. Nic więc dziwnego, że organizacje turystyczne i biura podróży mają coraz bardziej szeroką ofertę, jeśli chodzi o obozy młodzieżowe.

Najpopularniejszym typem obozów są wciąż obozy piłkarskie, na które wyjeżdżają głównie chłopcy. W piłkę grać lubi każdy i każdy choć trochę potrafi, więc obóz, na którym piłki jest dużo, a co wieczór odbywają się mecze z udziałem obozowiczów to dla wielu spełnienie marzeń. Jeśli nie obóz piłkarski – młodzi chłopcy chętnie wybierają się na obozy survivalowe. Tam można przeżyć niesamowitą przygodę, poznać zasady przetrwania w trudnych warunkach, np. w lesie czy nad jeziorem.

Ci, którzy lubią wodę i kochają pływać, chętnie wybierają się na obozy windsurfingowe lub obozy żeglarskie. Podczas takich wyjazdów można sporo się nauczyć i zasmakować sportu, z którym nie ma się styczności na co dzień. W przypadku tego typu obozów najlepiej byłoby wybrać obozy zagraniczne, bo wówczas mamy większą pewność co do pogody i warunków, odpowiednich do pływania.

A jakie obozy wybierają dziewczynki? Niektóre chętnie uczestniczą w tych samych wyjazdach, co chłopcy, ale są i takie, które wolą coś mniej męczącego – np. obozy konne czy obozy tenisowe. Te drugie robią zresztą furorę w ciągu ostatnich lat, głównie za sprawą sukcesów naszych tenisistów na światowych kortach. Wybierając obozy sportowe dla dzieci warto mieć przede wszystkim na uwadze zainteresowania pociechy, żeby obozem sprawić dziecku przyjemność, a nie zmuszać do czegoś, za czym nie przepada.

Sprawdź ofertę obozów młodzieżowych
Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.