Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Obozy młodzieżowe narciarskie Almatur 2024

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo


Obozy młodzieżowe narciarskie

Niestety, nie znaleźliśmy ofert dla parametrów: Obozy mlodziezowe i Narty. Oferta może być w trakcie wprowadzania, dlatego prosimy o zajrzenie ponownie w późniejszym terminie.


Oferty archiwalne:

Andora - obóz narciarski - wylot z Warszawy
Andora - obóz narciarski - wylot z Wrocławia
Austria - Kanzelhohe - obóz narciarsko snowboardowy
Austria - Nassfeld - obóz narciarski - Hotel Erlenhof
Austria - Nassfeld - obóz narciarski - Hotel Karnischer Hof
Białka Tatrzańska - Obóz narciarski
Czarna Góra - Obóz narciarski
Czechy - Szpindlerowy Młyn - obóz narciarski
Korbielów - OW Diuna - obóz narciarski
Korbielów - OW Pilsko - obóz narciarski
Lesko - Bieszczady - obóz narciarski z Bieszczadzką Adrenaliną
Murzasichle - obóz narciarski
Poronin + 1 dzień Chopok - obóz narciarski
Słowacja - Chopok - obóz narciarski i snowboardowy
Szczyrk - obóz narciarski
Wisła - obóz narciarski
Włochy - Pinzolo - obóz narciarski - wylot z Warszawy i Katowic
Włochy - Pinzolo - obóz narciarski race - wylot z Warszawy i Katowic
Zakopane - obóz narciarski
AND rodzaj='IOMS' AND atrybuty like '%narty%' Przygotowaliśmy dla was ofertę wyjazdów na obozy narciarskie. Obozy i kolonie narciarskie dadzą wam możliwość doskonalenia umiejętności, a także ciekawe trasy dla freeridów. Szkolenia narciarskie w zdecydowanej większości ofert są w cenie wyjazdów obozów profilowanych. Nasza kadra to instruktorzy PZN (Polskiego Związku Narciarstwa) oraz instruktorzy sportu z wieloletnim doświadczeniem w nauce dzieci i młodzieży. Każdy z naszych wyjazdów możesz śmiało nazwać winter camp. Sprawdź oferty wyjazdów na narty na obozy zimowe. Narciarstwo będzie doskonałym wyborem dla miłośników aktywnego wypoczynku, górskich wędrówek oraz pięknych krajobrazów. Obóz narciarski przygotuje was odpowiednio do bezpiecznej i samodzielnej jazdy na stoku poprzez codziennie zajęcia. Co więcej w naszej ofercie znajdziecie nie tylko obozy narciarskie, ale również obozy snowboardowe.
Szukasz niezapomnianych wakacji i chcesz przeżyć piękną przygodę? W naszej ofercie obozów młodzieżowych znajdziesz dużo ofert które na 100% Cię zainteresują. Morze czy góry, kajaki lub jazda konna? W Polsce czy za granicą? Wszystko czego tylko pragniesz znajdzie się u nas w ofercie. Obozy młodzieżowe przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. Gwarantujemy, ze każdy nastolatek znajdzie tu coś dla siebie zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i preferencjami! Dużo aktywności, wypoczynku i super zabawy, a w szczególności - pełno nowych znajomosci i pięknych wspomnień czeka za rogiem. Jesteś zainteresowany? Zobacz nasze oferty, wybierz idealnie dopasowaną do ciebie i baw się dobrze!Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.