Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kazimierz Dolny - KLUB URWISA - kolonie artystyczne Almatur 2024

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Kazimierz Dolny - KLUB URWISA - kolonie artystyczne

(wiek 7-12 lat)
2
1

Kazimierz Dolny:

- Kadrę stanowią: studenci, absolwenci, wykładowcy uczelni artystycznych,
- Zapewniamy sprzęt do realizacji zajęć tematycznych,
- Codzienne relacje filmowe oraz zdjęciowe na FB,
- Bogaty program rekreacyjny
- Spacery po malowniczym Kazimierzu i pobliskich wąwozach

Program
Kolonie artystyczne (7-11 lat)

Zapraszamy młode dusze artystyczne na kolonie do Kazimierza. Czekają na Was warsztaty artystyczne z wykorzystaniem m.in.: ołówka, węgla, tuszy czy pasteli oraz akwareli i akrylu. Na naszych zajęciach poznacie zagadnienia związane z kompozycją i perspektywą. Stworzycie nie jeden portret oraz obraz. W programie kolonii nie pomijamy również prac grupowych, które dostarczą naszym Urwisom mnóstwo zabawy oraz artystycznego doświadczenia. Nasze kolonie artystyczne będą składać się również z zajęć muzycznych. Zapoznamy się z instrumentami perkusyjnymi oraz "małymi gitarkami" czy ukulele. Podczas zajęć Urwisy będą się uczyć wzajemnego słuchania, grania do rytmu oraz ćwiczyć będą występowanie przed innymi. Zajęcia programowe będą odbywały się w wymiarze ok. 3h dziennie (podzielone na bloki). Zwieńczeniem turnusu będzie wernisaż prac powstałych podczas kolonii oraz koncert naszych młodych muzyków. Program zostanie wzbogacony zajęciami rekreacyjnymi oraz integracyjnymi. W programie kolonii między innymi: gry i zabawy rekreacyjne/sportowe, wycieczki, spacery, gry integracyjne, turniej gier planszowych, dyskoteki, ognisko, podchody i wiele innych. Zwieńczeniem turnusu będzie wernisaż prac powstałych podczas kolonii.
Program fakultatywny

- Rejs statkiem po Wiśle do Krowiej Wyspy – rezerwatu przyrody. Cena ok. 65 PLN.

- Wycieczka do Nałęczowa. Zwiedzanie pięknego zespołu pałacowo-parkowego Małachowskich, wraz z Muzeum Bolesława Prusa i kąpiel w basenie (Spa Nałęczów) lub - opcjonalnie - zabawa w kręgielni. Cena ok. 100 PLN.

- Wyjazd na basen miejski w Puławach. Cena ok. 40 PLN


Zakwaterowanie

7 noclegów. Gościniec Basia, położony w cichej okolicy w dzielnicy Czerniawy. Kameralny obiekt posiada duży, zielony teren, wiatę ogniskową, boisko do siatkówki plażowej, mini-basen, pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami, niektóre pokoje mają balkony.


Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Gościniec Basia, położony w cichej okolicy w dzielnicy Czerniawy. Kameralny obiekt posiada duży, zielony teren, wiatę ogniskową, boisko do siatkówki plażowej, mini-basen, pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami, niektóre pokoje mają balkony. Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Transport: dojazd własny. Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Cena nie obejmuje: programu fakultatywnego. Program specjalistyczny kolonii będzie realizowany w wymiarze ok. 3 godzin dziennie i będzie dostosowany do wieku i umiejętności uczestników. Zalecamy zabranie stroju kąpielowego oraz stroju i obuwia odpowiedniego do zajęć przewidzianych w programie kolonii, legitymację szkolną, plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ciepły sweter lub polar, a także czapkę z daszkiem i krem ochronny z filtrem UV.

Wycieczki fakultatywne realizowane będą przy minimalnej ilości chętnych - 10 uczestników. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen wycieczek fakultatywnych wynikających z podwyżek narzuconych nam przez obiekty, które będziemy odwiedzać.

Zapewniamy sprzęt niezbędnych do realizacji programu kolonii (w tym materiały artystyczne oraz instrumenty muzyczne)

Telefony komórkowe podczas naszych kolonii znajdują się w depozycie u kierownika wyjazdu. Dzieci mają możliwość z skorzystania z nich przez godzinę w ciągu dnia, pomiędzy zajęciami.

Telefon kierownika wyjazdu jest dostępny dla rodziców przez 24h/doba.


Informacje o cenie

Cena nie obejmuje: programu fakultatywnego.


» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Kazimierz Dolny - KLUB URWISA - kolonie artystyczne   (skrót: KAZIMIERZ DOLNY KLUB URWISA KOLONIE ARTYSTYCZNE 2024 PAX FB)
07.08 - 14.08.2024
 8 dni / PPKD0807
2399 zł   2099 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1999 zł
Rezerwuj

kod imprezy: PPKD~KAZIMIERZ_DOLNY_KLUB_URWISA_KOLONIE_ARTYSTYCZNE_2024_PAX_FBKazimierz Dolny położony jest w województwie lubelskim. Jest to miasto niezwykle tajemnicze, ze względu na liczne wąwozy i zabytkowe ruiny. Dodatkowo przyciąga turystów swoją filmową historią - były tu kręcone takie seriale jak: "M jak miłość", "podróż za jeden uśmiech" czy "W rytmie serca".
Województwo lubelskie położone jest we wschodniej części Polski. Turyści odwiedzają je ze względu na popularne trasy podziemne oraz niepowtarzalną kuchnię, w której można znaleźć takie przysmaki jak: pierogi lubelskie, parowańce, a dla fanów słodkości marchwiak.Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.