Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kraków - 18 przygód nad jeziorem Almatur 2024

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo

Kraków - 18 przygód nad jeziorem

(wiek 10-18 lat)
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku
Przygoda po krakowsku

WAKACJE NAD WSPANIAŁYM JEZIOREM W KRAKOWIE.

Odkryjcie wyjątkową stolicę Małopolski i sprawdźcie od podszewki, co powoduje, że tak wiele osób uznaje Kraków za jedno z najpiękniejszych miast Polski. Miasto będziecie poznawać w sposób aktywny poprzez questy, z perspektywy wyprawy kajakowej, a także w sposób tradycyjny odwiedzając najważniejsze historycznie miejsca. Zaszalejemy w Parku Trampolin i Aquaparku. Dużo ciekawostek czeka Was w parku Wioski Świata gdzie poznacie życie innych kultur, a także w Ogrodzie Doświadczeń gdzie zrozumiecie prawa rządzące otaczający nas świat.

Program
Przygoda wodna Aqualand: wodne animacje i dmuchane sportowe atrakcje.

Przygoda park trampolin: spełnimy Wasze marzenia o lataniu i zobaczycie, że walka z grawitacją jest możliwa.

Przygoda SUP: popularna deska z wiosłem, czyli Hawaje w Krakowie są możliwe. Podstawy i SUPowe ABC dzięki którym pływanie będzie relaksem i przygodą na całe życie.

Przygoda starówka nocą: spacer krakowskimi uliczkami, które malowniczo prezentują się wieczorową porą.

Przygoda igrzyska Krakusa: konkurencje dla każdego pozwalające na zdobywanie punktów, które zamienicie na nagrody. „Gibkie Ciało”, „Terenowe Kółko i Krzyżyk”, „Potęga umysłu”, „Deser bez rąk”, „Kelnerski Wyścig” i wiele innych.

Przygoda aquapark: baseny, zjeżdżalnie zewnętrzne, pontonowa zjeżdżalnia wewnętrzna Mamba oraz mnóstwo innych atrakcji!

Przygoda quidditch: skoro ekipa Harrego Pottera mogła, możecie i Wy. Odlotowa gra sportowa z „Magiczną Miotłą” między nogami.

Przygoda Wioski Świata: Zobacz, dotknij, poczuj! Warsztaty plus interaktywne zwiedzanie sześciu osad z różnych części świata.

Przygoda kajakiem po Wiśle: podczas spływu spojrzycie na Kraków z zupełnie innej perspektywy.

Przygoda "Na tropie mrocznych tajemnic": w czasie wycieczki po Podgórzu odkryjecie tajemnicze miejsca gdzie według legendy mieszkał czarnoksiężnik, dowiecie się czym była lista Schindlera oraz wejdziecie na Kopiec Krakusa oddając cześć poległym w obozie koncentracyjnym Płaszów w kamieniołomie Libana.

Przygoda w Ogrodzie Doświadczeń: na rozległych terenach parku znajdują się urządzenia, których zadaniem jest pobudzić Was do myślenia i uczyć, ale również rozbawić!

Przygoda "One Minute Challenge": grupowa i indywidualna rywalizacja w wielu 1-minutowych kategoriach – kto wygra turniej?

Przygoda "Quest Via Regia": nowoczesne zwiedzanie przepięknego i historycznego Krakowa.

Przygoda karaoke: wieczór pod hasłem „Śpiewać każdy może i każdy powinien”.

Przygoda dyskoteka: będzie muzycznie i bardzo tanecznie.

Przygoda strzelectwo: broń pneumatyczna - pistolety ASG. Nauczycie się podstawowych nawyków takich jak umiejętne przybieranie pozycji oraz zgrywanie przyrządów celowniczych.

Przygoda "Planszówkowy Zawrót Głowy": ciekawe i dające do myślenia gry.

Przygoda "Pizza Night": wieczór filmowy z pizzą i popcornem.

Dodatkowo czeka Was jeszcze:
a. Pełen Relaks: tylko Wy, jezioro, promienie słońca i plaża.
b. Ty druha we mnie masz… Integracja obozowa: grupowo stworzycie fotobudkę, która weźmie udział w konkursie, chrzest miejski i wieczorne zajęcia animacyjne: „Wybory Miss i Mistera” „Mam talent”, „Śluby obozowe” lub inne ciekawe propozycje.
c. Sport to zdrowie: Zajęcia sportowe i rekreacyjne: turniej w KUBB, plażowa piłka siatkowa i nożna, badminton, wyścigi rzędów i konkursy z nagrodami.
Program fakultatywny

Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online; realizacja do 3 tygodni po zakończeniu obozu - 35 PLN

Park linowy - spora dawka adrenaliny i zabawa na świeżym powietrzu - 50 PLN

Energylandia - zabawa w największym w Polsce parku rozrywki - 270 PLN

Zakwaterowanie

Ośrodek Szkoleniowo – Żeglarskim Horn w Krakowie. Pokoje 2,3,7,8, - osobowe (możliwe łóżka piętrowe) z łazienkami na każdym piętrze.

Na terenie ośrodka darmowe Wi-Fi, duża sala wyposażona w sprzęt multimedialny, sala gimnastyczna, stół do ping – ponga, siłownia, plaża.

Adres obiektu: Ośrodek szkoleniowo - żeglarski Horn, ul. Kozia 22, 30-733 Kraków


Świadczenia


Zakwaterowanie: 10 noclegów
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant w drogę powrotną
Transport: autokar turystyczny
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN
Opieka pedagogiczna
Realizacja programu


Informacje praktyczne
Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 18.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10.00.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 17.00, wyjazd nie później niż o godz. 09.00.

Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej w stołówce ośrodka.

Prosimy o spakowanie uczestnikom podpisanej zgody na wejście do parku trampolin (załącznik wysyłany wraz z umową rezerwacyjną) oraz skarpetki antypoślizgowe.

Prosimy pamiętać o podpisaniu bagażu (dotyczy dzieci przyjeżdżających na obóz autokarem).
Informacje o cenie

Podana cena imprezy zawiera

obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN
obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN

Podana cena imprezy nie zawiera

dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży
kosztów imprez fakultatywnych

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Kraków - 18 przygód nad jeziorem   (skrót: KRAKOW 18 PRZYGOD NAD JEZIOREM 2024 PAX FB)
25.07 - 04.08.2024
 11 dni / APKR0725
2999 zł   2399 zł Last minute
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2399 zł
Plan podróżyRezerwuj

kod imprezy: APKR~KRAKOW_18_PRZYGOD_NAD_JEZIOREM_2024_PAX_FBKraków, stolica Małopolski, co powoduje, że tak wiele osób uznaje Kraków za jedno z najpiękniejszych miast Polski? To zdecydowanie historia oraz teraźniejszość Polski. Miasto można poznawać w sposób aktywny poprzez questy, z perspektywy wyprawy kajakowej, a także w sposób tradycyjny odwiedzając najważniejsze historycznie miejsca. Można zaszaleć w Parku Trampolin i Aquaparku. Dużo ciekawostek czeka Nas w parku Wioski Świata gdzie poznamy życie innych kultur, a także w Ogrodzie Doświadczeń. Ojcowski Park Narodowy to perła "Polskiej Szwajcarii" o czym można się przekonać podczas wędrówki do ruin zamku w Ojcowie oraz Jaskini Łokietka. Kraków to na pewno gwarancja przeżycia wspaniałych wakacji w szczególności na obozach i koloniach oraz obozach młodzieżowych.
Małopolska to jedno z najmniejszych województw w Polsce, w jego obszarze znajduje się aż 6 parków narodowych co sprawia, że jest on prawdziwym rajem dla miłośników przyrody. Rozległe lasy, czy liczne jeziora to tylko część tego co małopolska ma do zaoferowania. Turystów przyciąga tu również pustynia, czyli zjawisko dość niespotykane w Polsce, jednak nie sposób oprzeć się jego pięknu.Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.