Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Chorwacja - Crikvenica - wodna przygoda Almatur 2023

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Skorzystaj z wyszukiwarki

Chorwacja - Crikvenica - wodna przygoda

(wiek 14-19 lat)

Zapraszamy Was do Crikvenicy - chorwackiego, wakacyjnego kurortu - tu czekają Was wakacje marzeń!
- zakwaterowanie tuż przy morzu,
- lazurowy, ciepły Adriatyk,
- snorkeling, słońce i relaks.

Program
Wodna przygoda (14-19 lat)

Propozycja dla tych, którzy lubią wodę, morskie fale, wiatr i słońce. Przygotowaliśmy dla Was bogaty program wodnych atrakcji:
- wprowadzimy Was w tajniki popularnego snorkelingu,
- udoskonalicie sztukę pływania w ciepłych wodach Adriatyku,
- będziecie nurkować z użyciem sprzętu ABC (płetwy, maska, rurka),
- nauczycie się nurkować na orientację,
- zapoznamy Was z podstawami pierwszej pomocy,
- pokażemy jak używać bojkę SP,
- przestawimy różne metody holowania człowieka w wodzie,
- na zakończenie obozu: wodne wyzwanie czyli SYMULOWANA AKCJA RATUNKOWA.
Dodatkowo czeka Was pełny pakiet zajęć rekreacyjnych i integracyjnych: relaks na plaży, wyścigi na rowerach wodnych i dmuchanych materacach, wschody i zachody słońca, poranny jogging, medytacja i ćwiczenia wzmacniająco-rozciągające. Zapraszamy także do skorzystania z programu fakultatywnego.
Program fakultatywny

Adrenalia Park - trasy parku linowego, zip line, painball. Cena (zależnie od wieku i wybranej atrakcji) od 10 do 30 EUR.
Aquarium - rekiny, koniki morskie, ośmiornice, piranie i homary – poznaj morski świat. Cena ok. 5 EUR.
Wyspa Krk – rejs na „zieloną” wyspę malowniczej Zatoki Kvarneńskiej, jedną z najczęściej odwiedzanych wysp Chorwacji. Zwiedzanie miasteczka Vrbnik położonego na nadmorskim klifie, skąd rozpościera się widok na całą Riwierę Crikvenicką. Relaks i morska bryza. Cena ok. 25 EUR.
Plitwickie Jeziora – całodniowa wycieczka do jednego z najpiękniejszych chorwackich Parków Narodowych, wpisanego na Listę UNESCO. Park tworzy 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą niezliczoną ilością wodospadów. Cena ok. 60 EUR.

Zakwaterowanie

Kompleks wypoczynkowy Riviera ** położony jest w turystycznej dzielnicy Crikvenicy, blisko morza i plaży, w odległości ok. 2 km od centrum miasteczka, do którego prowadzi deptak spacerowy biegnący wzdłuż wybrzeża. W okolicy zanjdują się restauracje, pizzeria, kręgielnia, sklepiki spożywcze, boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę, wypożyczalnia sprzętów wodnych. Składa się z budynku głównego i 3 pawilonów. Uczestnicy będą zakwaterowani w pawilonach, w pokojach 2-5-os. z łazienkami i klimatyzacją. Do dyspozycji uczestników: restauracja z widokiem na morze, recepcja, taras.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 8 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w restauracji hotelowej, w formie bufetu. Do śniadania podawana jest kawa, herbata, mleko, a do pozostałych posiłków woda. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną (zastępujący kolację).
Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NN W - 15.000 PLN , BP - 1000 PLN.
Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 zł.
Opieka pedagogiczna, opieka ratownika wodnego. Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Zalecane kieszonkowe ok. 180 EUR + plus kwota na wybrane imprezy fakultatywne. Z uwagi na kamienisto-żwirową plażę, sugerujemy zabrać buty do wody. Zapewniamy sprzęt do nurkowania/snorkelingu. Wieczorne wyjścia na dyskoteki przewidziane są tylko dla uczestników powyżej 16 roku życia. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie w dniu przyjazdu, oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu uczestnicy składają bagaże w miejscu wskazanym przez opiekunów. Do przekroczenia granic konieczny jest ważny paszport lub dowód osobisty. Przejazd autokarem na trasie Cieszyn – Crikvenica (ok. 900 km) ok. 13 godzin. Trasa przejazdu: Czechy, Austria, Słowenia. Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz 08:00.

Informacje o cenie

Cena podstawowa nie zawiera:
- opłaty klimatyczno-administracyjnej 20 EUR,
- kaucji w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
- programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie,
- posiłków i napojów podczas przjazdu,
- dopłat do nadbagażu,
- dodatkowych ubezpieczeń.
Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Chorwacja - Crikvenica - wodna przygoda   (skrót: CHORWACJA CRIKVENICA WODNA PRZYGODA 2023 PAX FB)
05.07 - 15.07.2023
 11 dni / KROC0705
Sprzedaż zakończonaPlan podróżyRezerwuj
13.07 - 23.07.2023
 11 dni / KROC0713
3869 zł   3549 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3349 zł
Plan podróżyRezerwuj
21.07 - 31.07.2023
 11 dni / KROC0721
3869 zł   3349 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3349 zł
Plan podróżyRezerwuj
29.07 - 08.08.2023
 11 dni / KROC0729
3869 zł   3349 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3349 zł
Plan podróżyRezerwuj
06.08 - 16.08.2023
 11 dni / KROC0806
3869 zł   3649 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3349 zł
Plan podróżyRezerwuj
14.08 - 24.08.2023
 11 dni / KROC0814
3869 zł   3449 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3349 zł
Plan podróżyRezerwuj

kod imprezy: KROC~CHORWACJA_CRIKVENICA_WODNA_PRZYGODA_2023_PAX_FB


Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.

Klauzula informacyjna: Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.