Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Almatur kolonie i obozy
INFOLINIA ALMATUR:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
OBOZY MŁODZIEŻOWE I KOLONIE ALMATUR

Bieszczady - Wataha Camp Project Ranger Almatur 2021

OBOZY MŁODZIEŻOWE BON TURYSTYCZNY WCZASY EGZOTYKA WYCIECZKI BIURO OBOZY MŁODZIEŻOWE W POLSCE OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ MEGA PROMOCJA
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy Polańczyk Bieszczady
Oferta turystyczna
Polecamy
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Obozy młodzieżowe

Polska

Góry

Jeziora

Aktywne

Survival

Obozy młodzieżowe w miejscowości

Polańczyk

Bieszczady

Obozy i kolonie blisko miejscowości

Polańczyk


Bieszczady - Wataha Camp Project Ranger

(wiek 13-18)
Informacje
Mapa i galeria


» przejdź do galerii

Program obozu został specjalnie przygotowany i będzie realizowany przez byłych żołnierzy jednostek specjalnych GROM przy gościnnym udziale aktorów i twórców kultowego serialu "Wataha".

Program

NA TROPIE REBROWA - jak donoszą sygnaliści miejscem kryjówki Rebrowa jest teren wysiedlonej wsi Bereżnica Niżna. Po rozpoznaniu terenu wyruszamy w dwóch oddziałach na poszukiwania Leszka Lichoty - filmowego Rebrowa:
Orientering - uczestnicy będą musieli odnaleźć punkty konktrolne przy użyciu mapy, kompasu i GPSu
Bieszczadzki Patrol - poznamy zasady poruszania się w patrolu, tropienia przeciwnika, rozwijania i zwijania szyku. Zgłębimy tajniki komunikacji niewerbalnej.
Techniki linowe - Waszą odwagę i sprawność poddamy próbie podczas zjazdów na linach z budynku, wejściu na ścianę wspinaczkową oraz wchodzeniu na tzw. "małpach".

SELEKCJA (2 DNI) - wyruszymy w teren w Dolinę Rabskiego Potoku, gdzie dokonywana była selekcja do I oddziału GROM i będziemy musieli przeżyć z instruktorami 2-dniową wyprawę, podczas której nauczymy się survivalowych technik przetrwania. Woda, ogień, schronienie i jedzenie to podstawy survivalu. Aby przetrwać powinno się umieć znaleźć i oczyścić wodę, rozpalić ogień i go wykorzystać do własnych potrzeb, zbudować schron, w którym przetrwasz noc oraz znaleźć i przygotować jedzenie.

KRAV MAGA - sztuka samoobrony wykorzystywana przez jednostki specjalne. Instruktor przeprowadzi cykl szkoleń, podczas których opanujemy podstawy krav magi.

WILCZYM TROPEM 4X4 - wyruszymy w bieszczadzkie bezdroża polem, lasem i błotem, aby zobaczyć miejsca trudnodostępne dla zwykłych śmiertelników. Dotrzemy w dziką dolinę Żernicy skąd będziemy musieli wrócić pieszo dzięki swoim umiejętnościom orientacji w terenie.

EZ RANGER- szkolenie wojskowymi pojazdami taktycznymi EZ Raider. "Ryś” jest w stanie wszędzie wjechać i ominąć każdą przeszkodę. Pojazdy te używane przez wojsko pozwalają dotrzeć tam, gdzie bardzo ciężko dojść piechotą.

MISJA SOLINA - podstawy ratownictwa wodnego oraz poruszanie się i prowadzenie patrolu sprzętem pływającym - np. kajakami, pontonami. Prowadzenie misji od strony wody.

REGATY - na Jeziorze Solińskim zorganizujemy szkolenie łodziami wiosłowo-żaglowymi typu DZ. Wyruszymy w całodniowy rejs podczas którego zgłębicie tajniki żeglarstwa oraz odkryjecie dzikie brzegi jeziora.

SPŁYW SANEM - szum krystalicznie czystej rzeki, wspaniałe widoki, pstrągi wyskakujące ponad powierzchnię wody. Wraz z instruktorami wybierzemy się na spływ pontonowy dzikimi odcinkami Sanu.

AKCJA REGENERACJA - po całodniowych wyprawach i ciężkich misjach odpoczniecie i zregenerujecie siły na pływającej plaży i basenach kąpielowych.

Program fakultatywny

Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć- na płycie CD - 40 PLN, do pobrania online - 35 PLN

Spływ Sanem pontonami – 65 PLN

Rejs jachtem + Eko Marina- rekreacja na pływających basenach i plaży - 75 PLN

Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce - dla wszystkich grup wiekowych - 300 PLN

Zakwaterowanie

10 noclegów (9 noclegów podczas szóstego turnusu) w Bazie Wolf Camp w luksusowych 10-osobowych namiotach glampingowych typu Safari mieszczących się na dzikim brzegu Jeziora Solińskiego w Kompleksie Eko Mariny w Polańczyku. Do dyspozycji prysznice, toalety oraz sala szkoleniowa w budynku socjalno-administracyjnym.
Ponadto na miejscu przystań żeglarska z pływającą plażą, wypożyczalnią sprzętu wodnego (jachty, łodzie elektryczno-motorowe, kajaki itp.) oraz basenami kąpielowymi. Wszystko w otoczeniu bieszczadzkich lasów i dzikiej przyrody.

Świadczenia

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w Tawernie pod Żaglami. . Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant w drogę powrotną.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Informacje o cenie

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Bieszczady - Wataha Camp Project Ranger   (skrót: BIESZCZADY - WATAHA CAMP PROJECT RANGER PAX FB)
26.06 - 06.07.2021
 11 dni / APBP0626
1899 zł   1799 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
07.07 - 17.07.2021
 11 dni / APBP0707
1899 zł   1799 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
18.07 - 28.07.2021
 11 dni / APBP0718
1899 zł   1799 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
29.07 - 08.08.2021
 11 dni / APBP0729
1899 zł   1799 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
09.08 - 19.08.2021
 11 dni / APBP0809
1899 zł   1799 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
20.08 - 29.08.2021
 10 dni / APBP0820
1799 zł   1699 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj

kod imprezy: APBP~BIESZCZADY_-_WATAHA_CAMP_PROJECT_RANGER_PAX_FB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę wycieczek objazdowych oraz pobytowych. Biuro podróży Almatur propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom naszych klientów. Jeśli macie Państwo wielu przyjaciół i życzenia szczególne, biuro podrózy Almatur również chętnie je zaspokoi realizując każdy, zlecony program wyjazdu. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając - chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, kolonie to wakacyjne bezstresowe obozy młodzieżowe i kolonie, klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie oraz wycieczki objazdowe.
Signal Iduna    Subwencja PFR