Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Polańczyk - Bieszczady - survival glamping Almatur 2023

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Skorzystaj z wyszukiwarki

Polańczyk - Bieszczady - survival glamping

(wiek 12-18 lat)

Zadaniem uczestników obozu będzie dbanie o obozowisko, rozpalanie ognia w centralnej części obozowiska, ochrona flagi oraz realizacja wszystkich, zaplanowanych misji.

Program
MISJA WOLF - 2- dniowa wyprawa w odludne Bieszczady

ETAP I: ROZPOZNANIE - rozpoznanie to najważniejszy element działań w terenie. Podczas rozpoznania poznajemy obszar misji oraz szukamy miejsca gdzie rozbijemy obóz i przetrwamy noc. Zaczynamy w miejscowości Bukowiec skąd leśnym szlakiem wyruszymy na szczyt Korbania. Po dotarciu do wieży widokowej skierujemy się w dolinę Tyskowej. Czas przejścia ok. 3 h

ETAP II: NOC PRZETRWANIA - noc spędzimy w traperskiej chacie, w której schronienie znalazł również główny bohater serialu WATAHA Wiktor Rebrow. Rozbijemy obozowisko, rozpalimy ogień i spędzimy noc nad brzegiem górskiego potoku, w zupełnej dziczy bez prądu.

ETAP III: EWAKUACJA - z samego rana rozpoczniemy ewakuację. Z pomocą map, kompasu i przewodnika przejdziemy przez pasmo Wierchy w kierunku Jeziora Solińskiego do bazy w Polańczyku. Czas przejścia ok. 4 h.MISJA: NA TROPIE REBROWA - WIKTOR REBROW - dowódca oddziału specjalnego Służby granicznej zwanego WATAHĄ, przyjaciel potrzebuje naszej pomocy. Uciekając przed goniącymi go przeciwnikami zostawia wskazówki i zadania. Celem naszej misji jest podążania jego tropem i rozwiązanie zagadki.
Tylko w ten sposób możemy uratować dobre imię WATAHY.

ETAP I: REJS ŁODZIAMI WIOSŁOWYMI PO SOLINIE - z samego rana wyruszymy na pokładzie łodzi wiosłowo-żaglowych na wzburzone wody Soliny. Celem naszej wyprawy będzie bezludna wyspa gdzie znajdziemy mapy oraz listę zadań do realizacji, następnie wpłyniemy w tajemniczą zatokę skąd dalej ruszymy pieszo.

ETAP II: ORIENTEERING W DZIKIM FIORDZIE - dalszy ciąg misji realizujemy w lasach w Fiordzie Nelsona. Z pomocą map i wskazówek zostawianych przez Rebrowa przejdziemy dzikim szlakiem wzdłuż linii brzegowej. Podczas przejścia realizować będziemy zadania i rozkazy naszego dowódcy:

KRAV-MAGA (3x1h) - sztuka samoobrony wykorzystywana przez jednostki specjalne. Instruktor z Fundacji GROM przeprowadzi cykl szkoleń podczas których opanujemy podstawy krav-magi.

WILCZYM TROPEM 4x4 - zabierzemy Was na prawdziwą wyprawę terenówkami po pełnych przygód trasach „Krainy Wilka”. Na trasie będziecie mieli do wykonania „zadania” budowy przeprawy i poszukiwaniu baku.

TECHNIKI LINOWE - Waszą odwagę i sprawność poddamy próbie podczas zjazdów na linach z budynku.

BIESZCZADZKI PATROL - poznamy zasady poruszania się w patrolu, tropienia przeciwnika, rozwijania i zwijania szyku. Zgłębimy tajniki komunikacji niewerbalnej, budowy szałasu/ziemianki. Poznamy sposoby obezwładniania uzbrojonego napastnika, zasady poruszania się w walce, sposoby obrony przed realnym atakiem, odbijanie zakładników, szturmowanie obiektów a wszystko to pod czujnym okiem instruktora z Fundacji GROM.

PIESZE WĘDRÓWKI - w wolnym czasie organizować będziemy wyprawy po malowniczych szlakach. Poznamy historię oraz najciekawsze miejsca tego regionu.

OGNISKA - wieczory spędzać będziemy przy obozowym ognisku gdzie podczas wspólnego smażenia kiełbasek wspominać będziemy najciekawsze wydarzenia dnia.

AKCJA REKREACJA - chwila relaksu na pływającym basenie EkoMarina w bezpośrednim sąsiedztwie naszego obozowiska. W programie obozu 2 x wejście na baseny.

REGATY - zgłębiamy historię Soliny - na pokładzie jachtów odkrywać będziemy tajemnice ukryte w głębinach Jeziora Solińskiego. Pomoże nam w tym aplikacja interaktywna, dzięki której dotrzemy w miejsca gdzie woda skrywa tajemnice z przeszłości.

DYSKOTEKA FLUO PARTY - nudzą Cię zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.
Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w namiotach glamping`owych typu SAFARI (8-10 osobowych). Namioty wyposażone są w wygodne łóżka z pościelą oraz drewnianą podłogą. Do dyspozycji obozowiczów węzeł sanitarny na terenie Eko Mariny - toalety, łazienki z prysznicami oraz jadalnia. Namioty ustawione są nad samym brzegiem Soliny, na krańcach Cypla Polańczyk.

Eko Marina to kompleks składający się z budynku szkoleniowego, tawerny, przystani jachtowej z pływającymi basenami oraz sporego parku nad brzegiem jeziora.

Świadczenia


Zakwaterowanie: 10 noclegów
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) na terenie ośrodka. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 22.30 Planowany wyjazd z ośrodków ok. godz. 06.00.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19.00, wyjazd nie później niż o godz. 08.00.

Prosimy o zabranie śpiwora.

Uczestnikom obozu zapewniamy całodobowy dostęp do wody pitnej.

Możliwość zamówienia diety wegetariańskiej, bezglutenowej, bezmlecznej - dopłata 150 PLN/os/pobyt

Z powodu bardzo bogatego programu podstawowego nie przewiduje się organizacji oferty fakultatywnej.

Oferta dostępna dla osób od 12 roku życia jednak dla osób w wieku 12 lat możliwa rozmowa selekcyjna.

Adres obiektu: EKOMARINA POLAŃCZYK , ul. Zdrojowa 51 38-610 Polańczyk
Informacje o cenie

Podana cena imprezy zawiera

obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN
obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN

Podana cena imprezy nie zawiera

dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Polańczyk - Bieszczady - survival glamping   (skrót: BIESZCZADY - POLANCZYK - SURVIVAL GLAMPING 2023 PAX FB)
24.06 - 04.07.2023
 11 dni / APBP0624
3003 zł   2603 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2603 zł
Plan podróżyRezerwuj
05.07 - 15.07.2023
 11 dni / APBP0705
3003 zł   2603 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2603 zł
Plan podróżyRezerwuj
16.07 - 26.07.2023
 11 dni / APBP0716
3003 zł   2603 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2603 zł
Plan podróżyRezerwuj
27.07 - 06.08.2023
 11 dni / APBP0727
3003 zł   2603 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2603 zł
Plan podróżyRezerwuj

kod imprezy: APBP~BIESZCZADY_-_POLANCZYK_-_SURVIVAL_GLAMPING_2023_PAX_FBPolańczyk to miejscowość uzdrowiskowa w województwie podkarpackim, która jest rajem dla łasuchów, ze względu na pyszną kuchnię i rozbudowaną bazę gastronomiczną. Idealnie sprawdzi się również dla fanów żeglarstwa, ponieważ znajduje się na brzegu Jeziora Solińskiego.
Bieszczady to grupa dwóch pasm górskich w łańcuchu Karpat w południowo wschodniej Polsce. Pasma Bieszczadów znajdują się między Przełęczą Łupkowską a Przełęczą Wyszkowską. Najwyższy szczyt Bieszczadów na terytorium Polski – Tarnica. Bieszczady należą do Beskidów Wschodnich, które są częścią Zewnętrznych Karpat Wschodnich. Bieszczady to wspaniałe miejsce do organizacji kolonii i obozów młodzieżowych dla dzieci w wakacje, zarówno tych bardziej aktywnych jak i rekreacyjnych.Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.

Klauzula informacyjna: Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.