Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Sienno - Agroturystyka Zacisze - Wakacje na wsi Almatur 2023

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Skorzystaj z wyszukiwarki
Klub Urwisa Sienno
Obozy młodzieżowe kolonie
Polecamy
Obozy i kolonie

Sienno - Agroturystyka Zacisze - Wakacje na wsi

(wiek lat)
Informacje layout
Mapa i galeria» przejdź do galerii

W gospodarstwie agroturystycznym Zacisze nasi najmłodsi turyści przeniosą się w pasjonujący świat przyrody i zabawy. Pod okiem wykwalifikowanej kadry zaopiekują się zwierzętami, które zamieszkują teren ośrodka. Przygotowaliśmy bogaty program bazujący na dobrej zabawie, współpracy w grupie, aktywnym wypoczynku i zaspokajaniu ciekawości najmłodszych. Każdy dzień podzielony został na trzy bloki, które zapewnią pełną organizację czasu i wrażenia jakich nie ma na co dzień!

Program
Dzień 1. Przyjazd do ośrodka, obiadokolacja, spotkanie organizacyjne oraz wieczorek integracyjny.

Dzień 2. Po śniadaniu: „Nasi Podopieczni”- poznajemy zwierzęta, które zamieszkują gospodarstwo. Codziennie będziemy uczestniczyć w karmieniu i pielęgnacji koni, królików, włochatych świń hodowlanych (Mangalica), bażantów, kur i perliczek. Po obiedzie: Sianowije - konkurs na rzeźbę z siana. Po kolacji: Rozśpiewane karaoke.

Dzień 3. Po śniadaniu Strażak lub Weterynarz od A do Z - poznamy tajniki tego zawodu i posłuchamy opowieści z wiązanych z jego pracą. Po obiedzie: Kino letnie - bajka lub film dostosowany do wieku. Po kolacji: Dyskoteka tematyczna.

Dzień 4. Po śniadaniu „Rycerskie historie” – dowiemy się jak było dawniej, co było niezbędne prawdziwemu rycerzowi, zobaczymy miecze i tarcze, a chętni założą rycerską zbroję. Po obiedzie: Niebanalne gry - kapsle, guma, ścianówka (zając), król czy państwa – miasta. Po kolacji: Wieczór przy grillu, gry i zabawy, chrzest obozowy.

Dzień 5. Po śniadaniu: Igrzyska sportowe - konkurencje sprawnościowe i tor przeszkód oraz aktywne wyścigi rzędów. Po obiedzie: Masa solna - lepienie figurek zwierzątek zamieszkujących pobliskie lasy. Po kolacji: Zabawa w kalambury.

Dzień 6. Po śniadaniu: Łapacze snów – tworzenie własnych amuletów plemiennych. Po obiedzie: Gra terenowa- zagadki z mapą. Po kolacji: Energetyczna zumba - popracujemy nad kondycją, świetnie się przy tym bawiąc do najnowszych hitów.

Dzień 7. Po śniadaniu: Planszówki naszym przyjacielem - niekończąca się zabawa z grami planszowymi i towarzyskimi. Po obiedzie: "Mam Talent" - skecze oraz pokaz wyjątkowych umiejętności oraz "Świetlicowy zawrót głowy”„ – gry oraz zabawy naszych rodziców i dziadków. Po kolacji: Pożegnalne ognisko z wręczeniem nagród.

Dzień 8. Śniadanie, sprawdzanie pokoi i wykwaterowanie oraz wyjazd.

Całość programu dopełnią liczne kąpiele słoneczne oraz wodne szaleństwa przy ośrodkowym basenie zewnętrznym, a także doglądanie życia tutejszego zwierzyńca oraz wiele zajęć sportowych i rekreacyjnych, m.in.: mini golf, ping pong, gra w piłkę nożną lub siatkówkę plażową oraz bilard.

KOLEJNOŚĆ REALIZACJI PROGRAMU MOŻE ULEC MODYFIKACJI ZE WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE.
Program fakultatywny

Fotorelacja – wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online – 35 PLN

Warsztaty z robotyki - godzinne warsztaty w małych grupach. Budowanie robotów, programowanie, sprawdzanie funkcjonalności i wykorzystywanie robotów w prawdziwym życiu - 35 PLN

Jazda konna - 60 PLN/os/h

Zakwaterowanie

7 noclegów w Agroturystyce "Zacisze" położonej na terenie malowniczej wsi Sienno w gminie Ostrowite. Ośordek o powierzchni 3h położony jest blisko Jeziora Powidzkkiego, które uznawane jest za jedno z najczystszych jezior polskich oraz nad Powidzkim Parkiem Krajobrazowym. Blliskość jeziora pozwala na piesze wycieczki. Pokoje 3-, 4-, 5- oraz 6-osobowe z łazienkami o dobrym standardzie. Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany całodobowo. Na terenie agroturystyki: boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, mni golf, stół do ping ponga, plac zabaw, basen zewnętrzny, bilard, zwierzyniec, chaty grillowe.

Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

Świadczenia


Nocleg
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant w drogę powrotną
Transport: Autokar turystyczny
Ubezpieczenie NNW: Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego.
Opieka pilota.

Informacje praktyczne


Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych.
Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego. Atrakcje fakultatywne mogą zostać anulowane z powodu zbyt małej liczby zapisanych osób.
Planowany dojazd do ośrodka ok. godz. 14:30, planowany wyjazd z ośrodka o godz. 09:30. Dojazd własny: zapraszamy po godzinę 14:00, wyjazd nie później niż o godz. 09:00.
Gwarantujemy całodobowy dostęp do wody pitnej dla uczestników obozu - w miarę możliwości prosimy o zabranie ze sobą metalowego kubka lub bidonu.
Realizacja fotorelacji do 3 tygodni po zakończeniu obozu.
Adres obiektu: Agroturystyka Zacisze, Sienno 21, 62-402 Ostrowite.

Informacje o cenie

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Sienno - Agroturystyka Zacisze - Wakacje na wsi   (skrót: SIENNO - ZACISZE - KLUB URWISA PAX FB)

kod imprezy: APZO~SIENNO_-_ZACISZE_-_KLUB_URWISA_PAX_FBNASZA OFERTA
POLECAMY
DLA KLIENTA
INFORMACJE
Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.

Klauzula informacyjna: Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
pfr    Subwencja PFR