Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Almatur kolonie i obozy
INFOLINIA ALMATUR:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
OBOZY MŁODZIEŻOWE I KOLONIE ALMATUR

Chorwacja - Klub Młodego Podróżnika - Poznajemy Chorwację - obóz Almatur 2020

LATO 2020 OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY ŁAZY WCZASY EGZOTYKA WYCIECZKI O NAS BIURO OBOZY MŁODZIEŻOWE W POLSCE OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ
Skorzystaj z wyszukiwarki
Oferta turystyczna
Polecamy
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Chorwacja

Morze

Miasto

Aktywne

Objazdowy

w miejscowości

Plitvickie jeziora

Trogir

Split

Dubrownik

Szybenik

Wodospady krka

Zagrzeb


Chorwacja - Klub Młodego Podróżnika - Poznajemy Chorwację - obóz

(wiek 14-18)
Informacje
Mapa i galeria

» przejdź do galerii

Nie umiesz usiedzieć w jednym miejscu? Lubisz poznawać nowe miejsca i ludzi? Poznaj Chorwację, która zauroczy Cię bajecznymi krajobrazami, zabytkowymi miasteczkami, a także wspaniałymi plażami. Podczas obozu zwiedzisz Chorwację wzdłuż i wszerz! Zobaczysz najsłynniejsze zabytki i atrakcje, które na długo zapadną Ci w pamięć! Profesjonalna kadra zorganizuje najlepsze zajęcia integracyjne, gry, zabawy, a także zajęcia sportowe. Na pewno nie będziesz się nudził! Nie zabraknie też okazji do leniuchowania i relaksu, czyli typowego chillowania!

Program

Rekreacja i zwiedzanie (14-18 lat)

1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię do Chorwacji.
2 dzień:
W godzinach porannych przyjazdod Parku Narodowego w Plitwicach - doliny z licznymi jeziorami, krystalicznie czystą wodą i pływającymi w niej rybami. Czeka nas spacer wśród szmaragdowo – turkusowych jezior połączonych ze sobą 92 wodospadami i rejs statkiem po jeziorze Kozjak. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień:
Po śniadaniu przejazd do Trogiru – urokliwego nadmorskiego miasteczka. Przespacerujemy się po starówce, która została wpisana na listę Dziedzictwa UNESCO . Następnie przejazd do Splitu – drugiego co do wielkości miasta Chorwacji, gdzie zobaczymy Stare Miasto oraz port. Przejazd widokową trasą wzdłuż wybrzeża Adriatyku do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
4 dzień:
Po śniadaniu przejazd do Dubrovnika. Spacer po Starym Mieście – wpisanym na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO . Fani serialu „Gra o tron”
z pewnością wiedzą, że niektóre sceny filmowano właśnie w Dubrowniku, który na ekranie zamienił się w Królewską Przystań. Niemalże na każdym kroku można natknąć się na znajomo wyglądające miejsca. Twierdza Lovrijenac, to serialowa Czerwona Twierdza, a wejście do niej to brama Ploče. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
5 dzień:
Śniadanie. Dziś czas na wypoczynek! Będziesz zażywać kąpieli morskich i wylegiwać się w promieniach słońca. Czas wypełnią zajęcia organizowane przez naszą kadrę. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
6 dzień:
Po śniadaniu udamy się na Fish Picnic z wyjątkową chorwacką atmosferą: pływanie, opalanie, śpiewanie oraz grillowana ryba! Na statku autochton opowie nam o tym, jak żyje się w Chorwacji oraz nauczy nas kilku zwrotów w ojczystym języku. Powrót na ląd, a tam będzie na nas czekać gra terenowa. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
7 dzień:
Po śniadaniu przejazd do Szybenika. Spacer i zwiedzanie kamiennych uliczek Starego Miasta. Czas wolny. Następnie przejazd do Parku Narodowego Krka – w najpiękniejszej dolinie rzeki Krka w Chorwacji. Przejście widokowymi ścieżkami i możliwość kąpieli przy największym wodospadzie Skradinski Buk. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
8 dzień:
Śniadanie. Przejazd do stolicy Chorwacji – Zagrzebia. Zwiedzanie Starego Miasta, a także spacer ulicą Tkalčićeva, która jest sercem miasta.
Przejedziemy się także najkrótszą kolejką szynowo – linową świata, która pokonuje odcinek zalewie 66 metrów! Czas na ostatnie zakupy i pożegnanie
z chorwackim klimatem. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.
9 dzień:
Powrót do Polski w godzinach porannych.

Zakwaterowanie

6 noclegów w hotelach o standardzie**/***. Funkcjonalnie wyposażone pokoje 2-, 3-, 4-os., z łazienkami, w większości hoteli z TV.

Świadczenia

Zakwaterowanie:
6 noclegów
Wyżywienie:
6 śniadań, 6 obiadokolacji.
Transport:
autokar z klimatyzacją, toaletą, video,barkiem.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna Polska TU S.A.:K L 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN.
Opieka pilota i kadry pedagogicznej. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Impreza realizowana na zasadzie obozu młodzieżowego. Zapewniona pełna opieka pedagogiczna. Wymagana wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wyjazdu. Możliwa jest zmianam kolejności zwiedzania, w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników wg decyzji pilota. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Do przekroczenia granicy konieczne jest posiadanie ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Z uwagi na kamienisto- żwirowe plaże zaleca się zabrania obuwia plażowego. Sugerujemy także zabranie peleryny przeciwdeszczowej, mogącej przydać się podczas złych warunków atmosferycznych, a także przy zwiedzaniu Plitwickich Jezior. Przejazd na trasie granica Polski – Park w Plitiwicach (ok. 850 km) około 12 godzin. Trasa wycieczki liczona od granicy Polski - ok. 3300 km.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:

obowiązkowej dopłaty na realizację programu zbieranej przez pilota - ok. 110 EUR (opłaty za bilety wstępu, wjazdy do miast, opłaty klimatyczne, lokalni przewodnicy, Fish Picnic),
posiłków nieujętych w programie (aranżowanych na bieżąco przez pilota - koszt posiłku ok. 5-10 EUR), oraz napojów do posiłków (poza śniadaniami)
sugerowanego kieszonkowego – ok. 150 EUR,
dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży,

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Chorwacja - Klub Młodego Podróżnika - Poznajemy Chorwację - obóz   (skrót: KMP POZNAJEMY CHORWACJE OBOZ PAX HB)
27.06 - 05.07.2020
 9 dni / KCOP0627
2899 zł Plan podróżyRezerwuj
11.07 - 19.07.2020
 9 dni / KCOP0711
2999 zł Plan podróżyRezerwuj

kod imprezy: KCOP~KMP_POZNAJEMY_CHORWACJE_OBOZ_PAX_HB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę wycieczek objazdowych oraz pobytowych. Biuro podróży Almatur propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom naszych klientów. Jeśli macie Państwo wielu przyjaciół i życzenia szczególne, biuro podrózy Almatur również chętnie je zaspokoi realizując każdy, zlecony program wyjazdu. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając - chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, kolonie to wakacyjne bezstresowe obozy młodzieżowe i kolonie, klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie oraz wycieczki objazdowe.