Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Oferty zimowe Obozy młodzieżowe Polska Almatur 2024

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo


Obozy młodzieżowe Polska

Niestety, nie znaleźliśmy ofert dla parametrów: Obozy mlodziezowe, Polska i Zima. Oferta może być w trakcie wprowadzania, dlatego prosimy o zajrzenie ponownie w późniejszym terminie.


Oferty archiwalne:

Białka Tatrzańska - Konwent Manga i Anime
Białka Tatrzańska - Obóz ARTystyczny
Białka Tatrzańska - Obóz narciarski
Białka Tatrzańska - Obóz narciarsko - paintballowy - archery tag
Białka Tatrzańska - Obóz paintball i archery tag
Białka Tatrzańska - Obóz snowboardowy
Białka Tatrzańska - Obóz snowboardowy - paintballowy - archery tag
Białka Tatrzańska - Sto procent rekreacja
Białka Tatrzańska - Termalny relaks
Brenna - obóz jeździecki
Brenna - obóz przygodowy
Czarna Góra - Obóz narciarski
Czarna Góra - Obóz snowboardowy
Czarna Góra - ORIENT CAMP - Japonia
Czarna Góra - ORIENT CAMP - K-pop
Czarna Góra - ORIENT CAMP - Konwent Mangi i Anime
Czarna Góra - ORIENT CAMP - Otaku
Korbielów - OW Diuna - obóz rekreacyjny
Korbielów - OW Diuna - obóz narciarski
Korbielów - OW Diuna - obóz snowboardowy
Korbielów - OW Pilsko - obóz narciarski
Korbielów - OW Pilsko - obóz rekreacyjny
Korbielów - OW Pilsko - obóz snowboardowy
Lesko - Bieszczady - obóz narciarski z Bieszczadzką Adrenaliną
Lesko - Bieszczady - obóz paintball i komandos junior
Lesko - Bieszczady - obóz rekreacyjny z Bieszczadzką Adrenaliną
Lesko - Bieszczady - obóz snowboardowy z Bieszczadzką Adrenaliną
Mielno - zimowisko szachowe
Murzasichle - obóz języka angielskiego
Murzasichle - obóz Minecraft
Murzasichle - obóz narciarski
Murzasichle - obóz Tatrzańskie Parki Wodne
Poronin + 1 dzień Chopok - obóz narciarski
Poronin + 1 dzień Chopok - obóz snowboardowy
Poronin - Tatralandia i inne zimowe Aquaparki
Szczyrk - obóz narciarski
Szczyrk - obóz rekreacyjny
Szczyrk - obóz siatkarski
Szczyrk - obóz snowboardowy
Wisła - obóz narciarski
Zakopane - obóz narciarski
Zakopane - obóz snowboardowy
AND rodzaj='IOMS' AND sezon='zima' AND kraje0 like '%polska%' Piękne krajobrazy, wysokie góry, piaszczyste plaże nad Morzem Bałtyckim to jest Polska. Obozy i kolonie w Polsce oferują rozrywkę dla wszystkich. Jednak dla starszych dzieci są to obozy młodzieżowe. Kolonie i obozy dla dzieci organizowane w Polsce stanowią alternatywę dla wyjazdów zagranicznych. Jako uczestnik wybierasz rodzaj obozu, który cię interesuje. Nasze obozy i kolonie w Polsce zapewniają rozwijanie umiejętności, naukę pracy w grupie, rozrywki, poznanie nowych znajomości i nowych miłości :). Każdy oczywiście wypocznie, zarówno poprzez aktywne gry i zabawy, jak i leniuchowanie. Poza tym każdy nasz program oferuje zwiedzanie, które doda nam wrażeń oraz wiedzy o Polsce. Wyjazd nad Bałtyk, czy na Mazury albo w Góry to świetny pomysł na pierwszą kolonię lub obóz naszego dziecka, zanim zdecyduje się na zagraniczne wojaże. Obozy letnie realizowane w Polsce są nie mniej atrakcyjne niż obozy zagraniczne, a ich programy bogate są w urozmaicone zajęcia, liczne wycieczki, dodatkowe kursy, imprezy i zabawy.Zapraszamy na kolonie i obozy krajowe w górach, nad morzem oraz nad jeziorami. Nasze obozy dla dzieci nad Bałtykiem, nad najpiękniejszymi polskimi jeziorami czy też w górach to wspaniała przygoda podczas wakacji - polecamy obozy i kolonie na Kaszubach, pojezierzu Drawskim i na Mazurach. Piaszczyste plaże zapraszają do takich miejscowości jak Dąbki, Kołobrzeg, Łazy, Międzyzdroje, Łeba czy Świnoujście. Spędź z nami niebanalnie czas nad przepięknymi akwenami Mazur, Bałtyku, Gór, na obozach żeglarskich, windsurfingowych, militarnych, artystycznych, czy też korzystając z wielu ofert obozów rekreacyjnych. Nie zapominajmy też o Polskich górach i jeziorach - proponujemy sprawdzone i bezpieczne wakacje dla dzieci i młodzieży w Bieszczadach, Pieninach, Tatrach, Sudetach, Pojezierzu Drawskim, Borach Tucholskich, czy też Puszczy Noteckiej.
Szukasz niezapomnianych wakacji i chcesz przeżyć piękną przygodę? W naszej ofercie obozów młodzieżowych znajdziesz dużo ofert które na 100% Cię zainteresują. Morze czy góry, kajaki lub jazda konna? W Polsce czy za granicą? Wszystko czego tylko pragniesz znajdzie się u nas w ofercie. Obozy młodzieżowe przeznaczone są dla młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. Gwarantujemy, ze każdy nastolatek znajdzie tu coś dla siebie zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i preferencjami! Dużo aktywności, wypoczynku i super zabawy, a w szczególności - pełno nowych znajomosci i pięknych wspomnień czeka za rogiem. Jesteś zainteresowany? Zobacz nasze oferty, wybierz idealnie dopasowaną do ciebie i baw się dobrze!Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.