Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Czarnogóra - Ulcinj - Obóz rekreacyjny Almatur 2022

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE EGZOTYKA WYCIECZKI BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy młodzieżowe kolonie
Polecamy
Obozy i kolonie
Almatur

Obozy młodzieżowe

Czarnogóra

Morze

Miasto

Rekreacyjne

Ogólnorekreacyjny

Obozy młodzieżowe w miejscowości

Ulcinj

Obozy i kolonie blisko miejscowości

Ulcinj


Czarnogóra - Ulcinj - Obóz rekreacyjny

(wiek lat)
Informacje
Mapa i galeria


» przejdź do galerii

Ulcinj to niezwykły czarnogórski kurort. Słynne, piaszczyste plaże znajdują się właśnie tutaj! Poznawajcie z nami bałkański klimat, wypoczywajcie w promieniach słońca, kąpiąc się w lazurowych wodach Morza Adriatyckiego. Wybraliśmy dla Was najpiękniejsze miejsca Czarnogóry i jej najciekawsze atrakcje, aby spędzone z nami wakacje były atrakcyjne i niezapomniane. Zobaczycie piękne, południowe wybrzeże tego kraju - gwarne, kolorowe uliczki miasteczek i romantyczne, morskie zatoczki. A do tego oferujemy Wam komfortowe zakwaterowanie. Kameralny Aparhotel Villa Primafila jest idealny dla młodzieży. Hotelowe jacuzzi, basen zewnętrzny z leżakami i klimatyczny basen kryty, z podgrzewaną wodą zapraszają. Blisko stąd do historycznego centrum Ulcinj i do jego turystycznej, rozrywkowej części, w której dużo się dzieje - co oczywiście sprawdzimy! Poza tym, czekają Was całodniowe wyjazdy na Veliką Plažę, bogaty program rekreacyjny, słońce, plaża i wakacyjny luz. Dla chętnych także imprezy fakultatywne.

Program
Rekreacja (14-18 lat)

Proponujemy Wam doskonałe połączenie wakacyjnego wypoczynku z możliwością poznawania orientalnej kultury i niezwykłego, bałkańskiego klimatu.
Czeka Was letni wypoczynek na Velikiej Plažy - największej, piaszczystej plaży w Czarnogórze. Miami Beach, Tropicana, a może Copacabana? Która jej część przypadnie Wam najbardziej do gustu? Będziecie mieć sporo czasu, żeby to sprawdzić. Na wybraną plażę będziemy dowozić Was busem, bezpośrednio z hotelu. Ci, którzy lubią sporty wodne poczują się tu jak w raju. Za dodatkową opłatą będą mogli skorzystać z oferty klubów windsurfingowych czy popływać na rowerkach wodnych. My szykujemy dla Was wielkie dmuchane flamingi, wodne tory przeszkód i wyścigi na materacach. Nasz program „rekreacyjno-plażowy” z pewnością Was zadowoli. Do tego bodypainting, wodna bitwa, piłka plażowa, badminton. Klimatyczne wschody i zachody słońca, a dla chętnych poranny jogging. Zabierzemy Was też na całodniową wycieczkę „Montenegro Tour”. Czeka Was przejazd widokową trasą biegnącą wzdłuż czarnogórskiego wybrzeża, spacer uliczkami średniowiecznego Kotoru, bałkański fiord (Boka Kotorska), turystyczna Budva i Św. Stefan - najbardziej ekskluzywne, czarnogórskie mini-miasteczko położone na wyspie. To nie wszystko. Jak wakacje, to musi być szalona zabawa, dźwięki muzyki i sporo rozrywki. Zorganizujemy dla Was: flash moba, party pod gwiazdami i „beach party by nigth”. Czekają Was też wieczorne SUPER imprezy: Hawaii Party, Summer party, Dres&adidas party! Wychodzimy na miasto i bawimy się. Gorące, muzyczne hity, parkiety klubów i dyskotek czekają!

Przykładowy program obozu:
Dzień 1:
Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Słowację/Czechy, Węgry, Serbię w stronę Czarnogóry. W trakcie przejazdu przewidywane są postoje.
Dzień 2:
Przyjazd do Ulcinj w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Zapoznanie się z okolicą. Obiad, zakwaterowanie. Zebranie organizacyjne. Zapoznanie się uczestników z regulaminem obozu, regulaminem hotelu, omówienie planu obozu, zapisy na wycieczki fakultatywne. Kolacja. Wieczorne poznawanie kurortu.
Dzień 3:
Śniadanie, przejazd busem na Wielką plażę, gry i zabawy na plaży, relaks, kąpiele morskie i słoneczne. Obiad odpoczynek na plaży. Powrót hotelu, kolacja. Wyjście na dyskotekę.
Dzień 4:
Śniadanie i rejs po Zatoce Kotorskiej (cena ok. 40EUR). Sjesta, zabawy w basenie prze hotelu, Kolacja, wieczór integracyjny – „dres party”.
Dzień 5:
Śniadanie. Całodzienna wycieczka Montenegro Tour, przejazd widokową trasą wzdłuż wybrzeża do Kotoru oraz Budvy. Kolacja oraz „Hawai party na plaży”
Dzień 6:
O wschodzie słońca festiwal kolorów(cena ok. 6 EUR). Śniadanie, przejazd busem na Wielką plażę, możliwości spróbowania swoich sił w kitesurfingu lub windsurfingu. Obiad na plaży, gry i zabawy na plaży, wyścigi na materacach. Powrót do hotelu na kolację. Wieczorne wyjście na miasto/ dyskotekę.
Dzień 7:
Śniadanie i wyjazd do chorwackiej perły Adriatyku czyli do Dubrownika. Zwiedzanie starego miasta, portu oraz sprawdzenie, w których miejscach były kręcone sceny do „Gry oTron” lub „Gwiezdne Wojny”(cena ok. 50 EUR) Kolacja.
Dzień 8:
Śniadanie i wycieczka Kaniony Czarnogóry podczas, której zobaczymy Czarne Jezioro, kanion rzek Tara i Moraca oraz imponujący most na rzece Tara (cena ok. 45EUR). Możliwy zjazd na linie nad kanionem rzeki Tara(cena ok 10-20EUR). Kolacja oraz wyjście na miasto/ dyskotekę.
Dzień 9:
Śniadanie i wykwaterowanie. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Ostatni spacer po mieście, czas na zakup pamiątek. Obiad i wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd przez Rumunię.
Dzień 10:
Kontynuacja przejazdu przez Węgry, Słowację/Czechy. Powrót do kraju w godzinach popołudniowych/ wieczornych.
Program fakultatywny

Festiwal kolorów: plaża, wschód słońca, muzyka i taniec w chmurze kolorowego pyłu. Cena 6 EUR lub 30 PLN.
Rejs statkiem: po lazurowych wodach Zatoki Kotorskiej. Cena ok. 40 EUR.
Kaniony Czarnogóry – malownicze kaniony położone w północnej części kraju, w niedostępnych, górskich rejonach. Przejazd trasą widokową pełną serpentyn i zakrętów. Zobaczymy: Czarne Jezioro, kaniony rzek Tara i Morača i imponujący most na rzece Tara – rozpostarty pomiędzy brzegami największego kanionu Europy. Cena ok. 45 EUR.
ZIPLINE: adrenalinowy zjazd na linie nad kanionem rzeki Tara (podczas wycieczki: Kaniony Czarnogóry). Cena ok. 10- 20 EUR/ zależnie od długości trasy.
Dubrownik Tour: chorwacka perła Adriatyku, miasto wpisane na listę UNESCO. Zwiedzimy Stare Miasto, port, mury miejskie. Poznamy też filmowe oblicze mista. Poszukamy miejsc, które „zagrały” w „Grze o tron” i w „Gwiezdnych Wojnach”. Cena ok. 50 EUR.
Na wycieczki uczestnicy otrzymują lunch pakiet.

Zakwaterowanie

Aparthotel Villa Primafila*** - obiekt położony jest w miejscowości Ulcinj.
Pokoje: komfortowo wyposażone 2-4 osobowe, z łazienkami (ręczniki, suszarka do włosów), TV SAT, balkonami, bezpłatną klimatyzacją, mini-barem.
Do dyspozycji uczestników: restauracja, dwa baseny (odkryty i kryty z podgrzewaną wodą), leżaki przy basenie gratis, jacuzzi, teren zielony, sala rekreacyjna ze słonecznym tarasem. Bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu. W pobliżu obiektu sklep spożywczy, zaplecze sportowe (boiska do gier i zabaw). Słynna, 12 kilometrowa Velika Plaža jest oddalona o ok. 2 km od obiektu. Dowóz na plażę realizowany będzie autokarem lub hotelowym busem.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 8 noclegó.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Śniadanie w formie bufetu, kolacje serwowane – w restauracji hotelowej. Obiady serwowane: wybór z 2 menu (w restauracji hotelowej lub w przypadku całodniowego pobytu na Velikiej Plažy w jednym z beach barów). Do śniadania podawana jest kawa, herbata. W hotelu zapewniamy stały dostęp do wody pitnej. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiad w dniu wyjazdu i prowiant na drogę powrotną (zastępujący kolację).
Transport: Autokar z klimatyzacją, DVD, barkiem, toaletą.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN, BP- 1000 PLN
Opieka pedagogiczna, opieka ratownika wodnego. Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Zalecane kieszonkowe ok. 150 EUR + kwota na wybrane imprezy fakultatywne. Należy zabrać własne ręczniki plażowe na basen lub na plażę, Na plaży jest możliwość skorzystania z zestawu 2 leżaków i parasola za dodatkową opłatą ok. 8 EUR/ dzień. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu, uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu. Wyjścia na dyskoteki dla uczestników powyżej 16 roku życia.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy muszą się liczyć z obowiązkiem dostosowania
się do aktualnych wytycznych i ograniczeń wprowadzonych w danym kraju. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronach internetowych MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/czarnogora

Do przekroczenia granic niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty.

Przejazd autokarem na trasie Cieszyn – Ulcinj (ok.1.500 km) – ok. 25 godz. Trasa przejazdu: Czechy/Słowacja, Węgry, Serbia. W trakcie podróży przerwy
na posiłek (płatny indywidualnie), np. na Słowacji (ok. 5-8 EUR), na Węgrzech (ok. 1.500 HUF).


Informacje o cenie

Cena nie zawiera:

- dopłaty za realizację programu i opłat klimatyczno-administracyjnych – ok. 45 EUR,
- opłat na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 zł,
- kaucji w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wylotu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
- programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie,
- posiłków i napojów podczas przjazdu,
- dopłat do nadbagażu,
- dodatkowych ubezpieczeń.
Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.
Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy
Ogólne warunki ubezpieczenia. https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Czarnogóra - Ulcinj - Obóz rekreacyjny   (skrót: CZARNOGORA ULCINJ OBOZ REKREACYJNY 2022 PAX FB)

kod imprezy: KCOU~CZARNOGORA_ULCINJ_OBOZ_REKREACYJNY_2022_PAX_FBNASZA OFERTA
POLECAMY
DLA KLIENTA
INFORMACJE
Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę wycieczek objazdowych oraz pobytowych. Biuro podróży Almatur propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom naszych klientów. Jeśli macie Państwo wielu przyjaciół i życzenia szczególne, biuro podrózy Almatur również chętnie je zaspokoi realizując każdy, zlecony program wyjazdu. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając - chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, kolonie to wakacyjne bezstresowe obozy młodzieżowe i kolonie, klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie oraz wycieczki objazdowe.

Klauzula informacyjna: Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatnoœci.
pfr    Subwencja PFR