Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy Almatur 2024

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Obozy młodzieżowe kolonie

Obozy młodzieżowe

Obozy młodzieżowe w Polsce

obozy młodzieżowe za granicą

Obozy nad morzem

Obozy nad jeziorami

Obozy w górach

Obozy w mieście

Obozy i kolonie na Mazurach

Obozy i kolonie w Borach Tucholskich

Obozy i kolonie w Tatrach

Obozy i kolonie w Bieszczadach

Obozy i kolonie rekreacyjne

Obozy - zajęcia aktywne

Obozy artystyczne

Obozy sportowe

Obozy tematyczne

Kolonie i obozy tematyczne

Polecamy

Obozy Czaplinek

Obozy Dąbki

Obozy w Łazach świat Harrego Pottera

Obozy Bachorze

Obozy Borne Sulinowo

Obozy Uniejów

Obozy Dziwnówek

Obozy Spała

Obozy Grotniki

Obozy Kortowo

Obozy i kolonie

Obozy i kolonie windsurfingowe

Obozy i kolonie żeglarskie

Obozy i kolonie militarne

Obozy i kolonie paintballowe

Obozy i kolonie survivalowe

Obozy i kolonie aktorskie

Obozy i kolonie detektywistyczne

Obozy i kolonie fitness i aerobik

Obozy i kolonie fotograficzne

Obozy i kolonie świat gier

Obozy i kolonie interdyscyplinarne

Obozy i kolonie jazdy konnej

Obozy i kolonie kajakarskie

Obozy i kolonie rowerowe

Obozy i kolonie piłkarskie

Obozy i kolonie plastyczne

Obozy i kolonie pływackie

Obozy i kolonie przygodowe

Obozy i kolonie siatkarskie

Obozy i kolonie śpiew i muzyka

Obozy i kolonie taneczne

Obozy i kolonie tenisowe


Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy

(wiek lat)
Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy
Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy
Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy
Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy
Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy
Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy
Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy
Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy
Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy
Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy
Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy

Zapraszamy Was do serca Puszczy Noteckiej, "Krainy Stu Jezior". Doskonałe położenie ośrodka, wśród przepięknych jezior i lasu oraz bogaty program to recepta na super zabawę.

Program
Spływy kajakowe i wycieczki rowerowe są wspaniałą formą aktywnego wypoczynku, który Wam proponujemy. Pod czujnym okiem ratowników, poznacie ABC pływania kajakiem po jeziorze. Jak już podszlifujecie swoje umiejętności, ruszycie na spływ kajakowy jedną z rzek Puszczy Noteckiej, połączony z piknikiem przy ognisku. Czekają na Was również wycieczki rowerowe. Nie zabraknie także rywalizacji podczas rowerowego toru przeszkód i mini maratonu o puchar kierownika obozu.


Ale to nie wszystko! Czeka na Was jeszcze...

Tropikalna Wyspa pod Berlinem - największy tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Europie. Niepowtarzalna kraina tropików, rodem z Tajlandii czy Bali, w której znajdują się złote plaże, groty, wodospady, baseny i zjeżdżalnie.

Międzyrzecki Rejon Umocnień - ten ogromny, składający się z licznych schronów i łączących je tuneli, system to nie lada gratka dla poszukiwaczy przygód i adrenaliny. Międzyrzecki Rejon Umocnień to również największe skupisko nietoperzy w Polsce.

Jednodniowa paintballowa gra strategiczna – walka o bazę wroga. Do dyspozycji markery paintballowe i 250 kul. Wygrają ci, którzy zdobędą flagę przeciwnika.

Strzelnica multimedialna – świetna zabawa i nauka umiejętności strzeleckich przy użyciu trenażera strzeleckiego.

Centrum Edukacji Regionalnej w Mniszkach – fantastyczny ośrodek, który pokazuje w ciekawy i praktyczny sposób warsztaty ginących zawodów. Podczas zwiedzania można spróbować m.in. kucia gwoździ, prac szewca, maglowania. Ośrodek pokazuje też stanowisko pszczelarza, sprzęty gospodarstwa domowego czy też dawną szkołę.

Całodzienna wycieczka rowerowa po pięknej Puszczy Noteckiej.

Bez ograniczeń: rozgrywki sportowe (koszykówka, siatkówka, piłka nożna), plażowanie i kąpiele w jeziorze pod opieką ratownika, gry fabularne, dyskoteki, ogniska.
Program fakultatywny

Dzień militarny – sprawdzicie swoje możliwości na sprawnościowym torze przeszkód, a na strzelnicy sportowej zdobędziecie punkty strzelając z broni pneumatycznej i gazowej. Cena: ok. 75 PLN.

Przygoda w atmosferze moro – dwudniowa gra strategiczna w terenie: biwakowaniew lesie, gdzie wykonacie okopy i stanowiska ogniowe, zbudujecie punkty oporu, dodatkowo: zajęcia szpiegowsko- dywersyjne, kamuflaż, bezgłośne poruszanie się w terenie. Cena: ok. 90 PLN.

Zakwaterowanie

Centrum Spotkań Biznesu i Rekreacji w Mierzynie. Pokoje: 3, 4-osobowe z łazienkami. Obiekt ogrodzony o powierzchni 1,35ha. Na terenie ośrodka znajduje się budynek hotelowy ze stołówką, kawiarnią, świetlicą z TV i stołami do tenisa, sala konferencyjna, boiska do piłki nożnej i siatkowej, miejsce na ognisko i grilla. W niewielkiej odległości piaszczysta plaża i jezioro.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów w „Centrum Spotkań Biznesu i Rekreacji”

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki oraz podwieczorek). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie całodziennych wycieczek prowiant zamiast obiadu, powrót na gorącą obiadokolację.

Transport: autokar turystyczny

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.

Opieka kadry pedagogicznej Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników.

Na obóz należy ze sobą zabrać: dowód osobisty lub paszport, 50 EUR na realizację programu w Niemczech, mały plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę, latarkę, strój kąpielowy, ręcznik kąpielowy, klapki, stare ubranie mogące ulec zniszczeniu.
Informacje o cenie

Cena nie obejmuje: dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, opłaty za bilet wstępu do Tropikalnej Wyspy – ok. 50 EUR oraz programu fakultatywnego.

Cena obejmuje obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Mierzyn + Tropikalna Wyspa - kolonia i obóz rowerowo-kajakowy   (skrót: MIERZYN ROWEROWO KAJAKOWY 2023 PAX FB)

kod imprezy: BPOM~MIERZYN_ROWEROWO_KAJAKOWY_2023_PAX_FBMierzyn to serce Puszczy Noteckiej, "Krainy Stu Jezior". Mierzyn to mała wieś sołecka w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie międzychodzkim, w gminie Międzychód, nad jeziorem Mierzyńskim. Oragznizowane tam przez nas kolonie i obozy młodzieżowe to niezapomnianye przeżycie. Będziemy zwiedzać na nich jedne z największych na świecie fortyfikacji podziemnych, czyli Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień. Ten ogromny, składający się z licznych schronów i łączących je tuneli system, to nie lada gratka dla poszukiwaczy przygód i adrenaliny w Mierzynie.
Puszcza Notecka to ogromny kompleks leśny znajdujący się w województwach lubuskim i wielkopolskim. Obejmuje swoim zasięgiem nadleśnictwa: Potrzebowice, Wronki, Sieraków, Karwin, Międzychód, Mierzyn i Skwierzyna. Od zawsze w Puszczy Noteckiej organizowane były obozy młodzieżowe i harcerskie, które wspaniale pamiętamy z dawnych czasów ale cały czas cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem. W Puszczy Noteckiej znajdują się przepiękne tereny sprzyjające organizacji obozów młodzieżowych i kolonii dla dzieci.Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.