Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Kielce - Robotyka Almatur 2022

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE EGZOTYKA WYCIECZKI BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy Kielce
Obozy młodzieżowe kolonie
Polecamy
Obozy i kolonie
Almatur

Obozy młodzieżowe

Polska

Miasto

Tematyczne

Robotyka i drony

Obozy młodzieżowe w miejscowości

Kielce

Obozy i kolonie blisko miejscowości

Kielce


Kielce - Robotyka

(wiek 8-17 lat)
Informacje
Mapa i galeria

» przejdź do galerii

JAKIE ATRAKCJE NAS CZEKAJĄ?

Na naszych obozach odkryjecie magiczny i tajemniczy region Gór Świętokrzyskich. Zapraszamy Was do stolicy regionu, gdzie nauka przeplata się z tajemniczymi eksperymentami i niesamowitymi pokazami. Po przez zabawę i eksperymentowanie zdobędziecie podstawową wiedzę z zakresu robotyki, odkrywania kosmosu, energii, paleontologii i speleologii. Tajemnice
Kosmosu - (kosmiczna robotyka) w specjalistycznych pracowniach Politechniki Świętokrzyskiej, pod okiem profesjonalistów będziemy odkrywać tajniki kosmosu. To właśnie w Kielcach odbywają się zawody łazików marsjańskich -European Rover Challenge, podczas których drużyny z całego świata rywalizują ze sobą na specjalnym marsjańskim torze.
Zobaczycie niemal dwumetrowy wulkan marsjański, unikatowy w skali świata. Gotowi na misję w NASA? Tajemnice energii - będziemy w Energetycznym Centrum Nauki, gdzie na 28 samodzielnych, interaktywnych stanowiskach zgłębicie energetyczne tajemnice. Tajemnice Geologii - W Centrum Geoedukacji odbędziemy niecodzienną podróż na pokładzie kapsuły 5D do samego wnętrza Ziemi. Tajemnice Speleologii- będziemy w jednej z najpiękniejszych jaskiń krasowych - Jaskini Raj. Zobaczymy szczątki prehistorycznych zwierząt i narzędzia naszych przodków z przed 50 tysięcy lat. Tajemnicze zabawki - w Muzeum Zabawek odkryjemy czym bawiły się dzieci w minionych stuleciach.

Program
Kosmiczna Robotyka (8-17 lat)

Wyjątkowe atrakcje czekają Was na naszym robotycznym obozie. Zwiedzimy pole Marsjańskie na powierzchni, którego znajduje się Wulkan Marsjański – jedyna tego typu instalacja na świecie. Poznamy budowę łazika, zadania jakie przed nim stoją w prawdziwych misjach marsjańskich, systemy wizyjne służące do nawigacji robota. Wykorzystacie swoje umiejętności samodzielnie sterując łazikiem marsjańskim. Samodzielnie zbudujecie krok po kroku własnego SkriBota. Dzięki aplikacji, którą poznacie w trakcie zajęć zbudowane przez Was roboty wykonają przydzielone
zadania. Zbudujecie SkriMiasto, w którym pokonacie Skribotami wyznaczoną trasę. Tworząc konstrukcje robota poznacie podstawy świata inżynierii, podstawy elektroniki, rozwiniecie wiedzę i umiejętności programistyczne. Na zakończenie obozu każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w programie Młodych Inżynierów. Uczestnicy zabierają na obóz telefon komórkowy lub tablet lub laptopa z łączem bluetooth.

Dodatkowo weźmiecie udział w programie przygotowanym dla wszystkich uczestników obozu - zwiedzanie Energetycznego Centrum Nauki oraz Centrum Geoedukacji, zwiedzanie Jaskini Raj i Muzeum Zabawek. Nie zabraknie zajęć sportowych i rekreacyjnych.
Program fakultatywny

Park linowy- od ok.15 PLN – do ok. 40 PLN- w zależności od trasy. Wycieczka do Zamku w Chęcinach – ok. 40 zł.

Zakwaterowanie

Dom Studencki Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Pokoje 2 -osobowe z łazienkami. Pokoje są wyposażone w łącza internetowe. Akademik posiada salę świetlicową z TV. Na terenie kampusu stołówka, profesjonalne obiekty sportowe: hala sportowa, sala gimnastyczna, stadion z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej z nawierzchnią ze sztucznej trawy.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów w Domu Studenckim Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Pokoje 2, -osobowe z łazienkami. Pokoje są wyposażone w łącza internetowe. Akademik posiada salę świetlicową z TV . Na terenie kampusu znajduje się stołówka, profesjonalne obiekty sportowe: hala sportowa, stadion z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej z nawierzchnią ze sztucznej traw. Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce. Śniadania i kolacje typu bufet, obiady – serwowane. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.Transport: autokar turystyczny. Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska S.A.: NNW 15.000 PLN. Opieka pedagogiczna i instruktorów. Realizacja programu.


Informacje praktyczne
Kolejność realizacji zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. Cena nie obejmuje dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży; programu fakultatywnego. Każdy uczestnik powinien posiadać kwotę ok. 30 PLN na bilety komunikacji miejskiej w trakcie zwiedzania miasta.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz.15:00. Planowany wyjazd z ośrodka o godz. 13:00. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 15:00 wyjazd nie później niż o godz. 12:00.
Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:

-biletów komunikacji miejskiej w trakcie zwiedzania miasta ok. 30 PLN

-programu fakultatywnego

- Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.


» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Kielce - Robotyka   (skrót: KIELCE - OBOZ ROBOTYKI 2022 PAX FB)
08.07 - 18.07.2022
 11 dni / LPKR0708
2549 zł   2149 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
19.07 - 29.07.2022
 11 dni / LPKR0719
2549 zł   2149 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
30.07 - 09.08.2022
 11 dni / LPKR0730
2549 zł   2149 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
10.08 - 20.08.2022
 11 dni / LPKR0810
2549 zł   2149 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj

kod imprezy: LPKR~KIELCE_-_OBOZ_ROBOTYKI__2022_PAX_FB
Kielce to magiczne i tajemnicze miejsce w Górach Świętokrzyskich. Zapraszamy Was do stolicy regionu, gdzie nauka przeplata się z tajemniczymi eksperymentami i niesamowitymi pokazami. W Kielcach, na naszych obozach i koloniach przez zabawę i eksperymentowanie można zdobyć podstawową wiedzę z zakresu robotyki, odkrywania kosmosu - (kosmiczna robotyka) można zobaczyć w specjalistycznych pracowniach Politechniki Świętokrzyskiej, pod okiem profesjonalistów będziemy odkrywać tajniki kosmosu. To właśnie w Kielcah odbywają się zawody łazików marsjańskich -European Rover Challenge, podczas których drużyny z całego świata rywalizują ze sobą na specjalnym marsjańskim torze. Tajemnice Speleologii można zobaczyć w jednej z najpiękniejszych jaskiń krasowych - Jaskini Raj. W Kielcach zobaczymy też szczątki prehistorycznych zwierząt i narzędzia naszych przodków z przed 50 tysięcy lat.
Wyżyna Krakowsko-Częstochowska znajduje się w dorzeczu Wisły i Warty, która ze względu na piękno krajobrazu stanowi jeden z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Polski. Charakteryzuje się licznymi zamkami, tzw. Orlimi Gniazdami, a także tajemniczymi jaskiniami czekającymi na odważnych turystów czy szlakami rowerowymi, konnymi oraz pieszymi.NASZA OFERTA
POLECAMY
DLA KLIENTA
INFORMACJE
Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę wycieczek objazdowych oraz pobytowych. Biuro podróży Almatur propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom naszych klientów. Jeśli macie Państwo wielu przyjaciół i życzenia szczególne, biuro podrózy Almatur również chętnie je zaspokoi realizując każdy, zlecony program wyjazdu. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając - chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, kolonie to wakacyjne bezstresowe obozy młodzieżowe i kolonie, klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie oraz wycieczki objazdowe.

Klauzula informacyjna: Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatnoœci.
pfr    Subwencja PFR