Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Almatur kolonie i obozy
INFOLINIA ALMATUR:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
OBOZY MŁODZIEŻOWE I KOLONIE ALMATUR

Rosja - Sankt Petersburg - indywidualny kurs j. rosyjskiego rodziny LIDEN&DENZ - wiek: 16+ Almatur 2021

OBOZY MŁODZIEŻOWE BON TURYSTYCZNY WCZASY EGZOTYKA WYCIECZKI BIURO OBOZY MŁODZIEŻOWE W POLSCE OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ MEGA PROMOCJA
Skorzystaj z wyszukiwarki
Oferta turystyczna
Polecamy
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Kursy językowe indywidualne

Rosja

Językowe

Jezyk rosyjski

Kursy językowe indywidualne w miejscowości

Petersburg


Rosja - Sankt Petersburg - indywidualny kurs j. rosyjskiego rodziny LIDEN&DENZ - wiek: 16+

Informacje
Mapa i galeria» przejdź do galerii

Wiek uczestników: od 17 lat

St. Petersburg - miasto założone w 1703 roku przez cara Piotra I, który miał ambicje stworzenia tutaj "wrót Europy". To tłumaczy dużą ilość zbudowanych kanałów, a także klasyczną barokową architekturę przypominającą zabytki Wenecji czy Amsterdamu. Bez wątpienia St. Petersburg jest kulturalną stolicą Rosji. To tutaj znajduje się Ermitaż - jedna z największych kolekcji sztuki na świecie, nie wspominając o wielu teatrach, galeriach i muzeach. Miasto ożywa zwłaszcza w lecie, podczas słynnych białych nocy.

Szkoła Liden & Denz w Petersburgu - położona w historycznym centrum miasta, w pobliżu Prospektu Newskiego, 10 minut spacerem od stacji metra Majakowskaja. Okolica słynie z księgarni, barów, restauracji i kafejek. To samo serce Petersburga! Szkoła dysponuje siedemnastoma, nowocześnie wyposażonymi salami lekcyjnymi, bezpłatnym dostępem do WiFi oraz kawiarenką.

Program

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt narodowych), w grupach max. 12-osobowych. Na początku pobytu wycieczka po mieście z przewodnikiem.
Kurs standardowy - 20 godzin lekcyjnych zajęć tygodniowo (1 godzina lekcyjna = 50 minut) w godzinach 10:00 - 14:00.
Kurs intensywny - 20 godzin lekcyjnych zajęć tygodniowo (1 godzina lekcyjna = 50 minut) w godzinach 10:00 - 14:00 w ramach kursu standardowego + 5 godzin lekcyjnych zajęć tygodniowo w małych grupach (max 6 osób) - dwa popołudnia tygodniowo.
Stopnie nauczania - kurs standardowy: A1 – B1+ - konieczna znajomość alfabetu rosyjskiego (na kursie intensywnym dostępne równiez poziomy B2/B2+ oraz C1 - dostępność miejsc w poszczególnych terminach - na potwierdzenie).
Zajęcia są prowadzone przez rosyjskich native speakers, stale podnoszących swoje kwalifikacje i dbających o swój profesjonalny rozwój poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i warsztatach.
Duży nacisk kładziony jest na praktyczną naukę języka, dlatego uczestnicy kursów często uczestniczą w zajęciach terenowych - są zachęcani przez nauczycieli do wykorzystania świeżo zdobytej wiedzy w praktyce - w sklepach, na dworcach itp. Dzięki temu mają możliwość zetknięcia się z rosyjskojęzycznymi osobami w różnym wieku, mówiących z różnymi akcetami, stosujących różne wzorce mowy, w różnorodnym otoczeniu.
Terminy rozpoczęcia kursów:

dla początkujących

31.05; 14.06; 28.06; 12.07; 26.07; 09.08; 23.08; 06.09; 04.10; 01.11; 06.12.2021r.
Pozostałe poziomy zaawansowania:

co tydzien w poniedziałek.

Zakwaterowanie

U rodzin rosyjskich, pokoje 1-osobowe. Mogą być to rodziny z dziećmi, małżeństwa lub osoby samotne. Zawsze są to osoby towarzyskie, lubiące poznawać nowych ludzi, gotowe do gorącego przyjęcia studentów w swoich domach. Zawsze mają czas na rozmowę, są cierpliwe, wyrozumiałe, troskliwe i gotowe do pomocy w każdej sytuacji, która może przytrafić się podczas pobytu na kursie. Rodziny są kwalifikowane i regularnie kontrolowane przez pracowników szkoły odpowiedzialnych za zakwaterowanie. Standard zakwaterowania jest monitorowany przez ankiety wypełniane przez studentów. Przyjazd na miejsce zakwaterowania w niedzielę poprzedzającą rozpoczęcie kursu po godz. 14.00, wyjazd w niedzielę po zakończeniu kursu w godz. 8.00 - 11.00.


Świadczenia

Zakwaterowanie: 14, 21 lub 28 noclegów (w zależności od długości wybranego kursu).

Wyżywienie: u rodzin goszczących: 2 posiłki dziennie. Pierwszy posiłek - kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu.

Transport: dojazd własny. Proponujemy atrakcyjne połączenia lotnicze.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Materiały do nauki. Transfer z dworca lub lotniska do rodziny goszczącej (w dniu przyjazdu). Opłata rezerwacyjna. Test wstępny. Certyfikat ukończenia kursu.

Informacje praktyczne

> potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 48 godzin od zgłoszenia;
> uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu, szkoła nie organizuje transferów po zakończeniu kursu od rodziny goszczącej na lotnisko/dworzec kolejowy,
> minimalny termin pobytu - 2 tygodnie,
> czas dojazdu od miejsca zakwaterowania do szkoły – ok. 60 minut,
> zalecane kieszonkowe ok. 100 EUR/tydzień,
> konieczna jest wiza, wyrabia się ją w ambasadzie/konsulacie - koszt ok. 450 zł (biuro dostarcza dokumenty niezbędne do ubiegania się o wizę). Jeżeli dojazd na kurs będzie odbywał się samochodem, autokarem lub pociągiem przez terytorium Białorusi jest również konieczna tranzytowa wiza białoruska - koszt ok. 250 zł.
> świadczenia dodatkowo płatne:
- dodatkowy nocleg u rodziny (bez zajęć językowych i rekreacyjnych - maksymalnie 4 dodatkowe noclegi) - 255 zł,
- transfer od rodziny goszczącej na dworzec kolejowy - 140 zł,
- transfer od rodziny goszczącej na lotnisko - 140 zł,
- dopłata za kurs intensywny - 370 zł/tydzień,
- dopłata sezonowa za kurs między 31.05 - 26.09.2021r. - 290 zł/tydzień
> szkoła prowadzi kursy przygotowawcze do egzaminu TRKI, szczegółowe informacje na zapytanie – opole@almatur.pl,
> Dni świąteczne, w których nie będą się odbywały zajęcia: 09.05; 12.06;04.11.2021r.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł,
- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Rosja - Sankt Petersburg - indywidualny kurs j. rosyjskiego rodziny LIDEN&DENZ - wiek: 16+   (skrót: PETERSBURG KURS JEZYKA ROSYJSKIEGO PAX HB)
02.05 - 16.05.2021
 15 dni / ORKP0502
Impreza w trakcie realizacji
09.05 - 23.05.2021
 15 dni / ORKP0509
5679 zł   Dzwoń  
16.05 - 30.05.2021
 15 dni / ORKP0516
5679 zł Rezerwuj
23.05 - 06.06.2021
 15 dni / ORKP0523
5969 zł Rezerwuj
30.05 - 13.06.2021
 15 dni / ORKP0530
6259 zł Rezerwuj
06.06 - 20.06.2021
 15 dni / ORKP0606
6259 zł Rezerwuj
13.06 - 27.06.2021
 15 dni / ORKP0613
6259 zł Rezerwuj
20.06 - 04.07.2021
 15 dni / ORKP0620
6259 zł Rezerwuj
27.06 - 11.07.2021
 15 dni / ORKP0627
6259 zł Rezerwuj
04.07 - 18.07.2021
 15 dni / ORKP0704
6259 zł Rezerwuj
11.07 - 25.07.2021
 15 dni / ORKP0711
6259 zł Rezerwuj
18.07 - 01.08.2021
 15 dni / ORKP0718
6259 zł Rezerwuj
25.07 - 08.08.2021
 15 dni / ORKP0725
6259 zł Rezerwuj
01.08 - 15.08.2021
 15 dni / ORKP0801
6259 zł Rezerwuj
08.08 - 22.08.2021
 15 dni / ORKP0808
6259 zł Rezerwuj
15.08 - 29.08.2021
 15 dni / ORKP0815
6259 zł Rezerwuj
22.08 - 05.09.2021
 15 dni / ORKP0822
6259 zł Rezerwuj
29.08 - 12.09.2021
 15 dni / ORKP0829
6259 zł Rezerwuj
05.09 - 19.09.2021
 15 dni / ORKP0905
6259 zł Rezerwuj
12.09 - 26.09.2021
 15 dni / ORKP0912
6259 zł Rezerwuj
19.09 - 03.10.2021
 15 dni / ORKP0919
5969 zł Rezerwuj
26.09 - 10.10.2021
 15 dni / ORKP0926
5679 zł Rezerwuj
03.10 - 17.10.2021
 15 dni / ORKP1003
5679 zł Rezerwuj
10.10 - 24.10.2021
 15 dni / ORKP1010
5679 zł Rezerwuj
17.10 - 31.10.2021
 15 dni / ORKP1017
5679 zł Rezerwuj
24.10 - 07.11.2021
 15 dni / ORKP1024
5679 zł Rezerwuj
31.10 - 14.11.2021
 15 dni / ORKP1031
5679 zł Rezerwuj
07.11 - 21.11.2021
 15 dni / ORKP1107
5679 zł Rezerwuj
14.11 - 28.11.2021
 15 dni / ORKP1114
5679 zł Rezerwuj
21.11 - 05.12.2021
 15 dni / ORKP1121
5679 zł Rezerwuj
28.11 - 12.12.2021
 15 dni / ORKP1128
5679 zł Rezerwuj

Terminy i ceny:   Rosja - Sankt Petersburg - indywidualny kurs j. rosyjskiego rodziny LIDEN&DENZ - wiek: 16+   (skrót: PETERSBURG KURS JEZYKA ROSYJSKIEGO PAX HB)
02.05 - 23.05.2021
 22 dni / ORKP0502
Impreza w trakcie realizacji
09.05 - 30.05.2021
 22 dni / ORKP0509
8289 zł   Dzwoń  
16.05 - 06.06.2021
 22 dni / ORKP0516
8579 zł Rezerwuj
23.05 - 13.06.2021
 22 dni / ORKP0523
8869 zł Rezerwuj
30.05 - 20.06.2021
 22 dni / ORKP0530
9159 zł Rezerwuj
06.06 - 27.06.2021
 22 dni / ORKP0606
9159 zł Rezerwuj
13.06 - 04.07.2021
 22 dni / ORKP0613
9159 zł Rezerwuj
20.06 - 11.07.2021
 22 dni / ORKP0620
9159 zł Rezerwuj
27.06 - 18.07.2021
 22 dni / ORKP0627
9159 zł Rezerwuj
04.07 - 25.07.2021
 22 dni / ORKP0704
9159 zł Rezerwuj
11.07 - 01.08.2021
 22 dni / ORKP0711
9159 zł Rezerwuj
18.07 - 08.08.2021
 22 dni / ORKP0718
9159 zł Rezerwuj
25.07 - 15.08.2021
 22 dni / ORKP0725
9159 zł Rezerwuj
01.08 - 22.08.2021
 22 dni / ORKP0801
10029 zł Rezerwuj
08.08 - 29.08.2021
 22 dni / ORKP0808
9159 zł Rezerwuj
15.08 - 05.09.2021
 22 dni / ORKP0815
9159 zł Rezerwuj
22.08 - 12.09.2021
 22 dni / ORKP0822
9159 zł Rezerwuj
29.08 - 19.09.2021
 22 dni / ORKP0829
9159 zł Rezerwuj
05.09 - 26.09.2021
 22 dni / ORKP0905
9159 zł Rezerwuj
12.09 - 03.10.2021
 22 dni / ORKP0912
8869 zł Rezerwuj
19.09 - 10.10.2021
 22 dni / ORKP0919
8579 zł Rezerwuj
26.09 - 17.10.2021
 22 dni / ORKP0926
8289 zł Rezerwuj
03.10 - 24.10.2021
 22 dni / ORKP1003
8289 zł Rezerwuj
10.10 - 31.10.2021
 22 dni / ORKP1010
8289 zł Rezerwuj
17.10 - 07.11.2021
 22 dni / ORKP1017
8289 zł Rezerwuj
24.10 - 14.11.2021
 22 dni / ORKP1024
8289 zł Rezerwuj
31.10 - 21.11.2021
 22 dni / ORKP1031
8289 zł Rezerwuj
07.11 - 28.11.2021
 22 dni / ORKP1107
8289 zł Rezerwuj
14.11 - 05.12.2021
 22 dni / ORKP1114
8289 zł Rezerwuj
21.11 - 12.12.2021
 22 dni / ORKP1121
8289 zł Rezerwuj

Terminy i ceny:   Rosja - Sankt Petersburg - indywidualny kurs j. rosyjskiego rodziny LIDEN&DENZ - wiek: 16+   (skrót: PETERSBURG KURS JEZYKA ROSYJSKIEGO PAX HB)
02.05 - 30.05.2021
 29 dni / ORKP0502
Impreza w trakcie realizacji
09.05 - 06.06.2021
 29 dni / ORKP0509
11229 zł   Dzwoń  
16.05 - 13.06.2021
 29 dni / ORKP0516
11519 zł Rezerwuj
23.05 - 20.06.2021
 29 dni / ORKP0523
11809 zł Rezerwuj
30.05 - 27.06.2021
 29 dni / ORKP0530
12099 zł Rezerwuj
06.06 - 04.07.2021
 29 dni / ORKP0606
12099 zł Rezerwuj
13.06 - 11.07.2021
 29 dni / ORKP0613
12099 zł Rezerwuj
20.06 - 18.07.2021
 29 dni / ORKP0620
12099 zł Rezerwuj
27.06 - 25.07.2021
 29 dni / ORKP0627
12099 zł Rezerwuj
04.07 - 01.08.2021
 29 dni / ORKP0704
12099 zł Rezerwuj
11.07 - 08.08.2021
 29 dni / ORKP0711
12099 zł Rezerwuj
18.07 - 15.08.2021
 29 dni / ORKP0718
12099 zł Rezerwuj
25.07 - 22.08.2021
 29 dni / ORKP0725
12099 zł Rezerwuj
01.08 - 29.08.2021
 29 dni / ORKP0801
12099 zł Rezerwuj
08.08 - 05.09.2021
 29 dni / ORKP0808
12099 zł Rezerwuj
15.08 - 12.09.2021
 29 dni / ORKP0815
12099 zł Rezerwuj
22.08 - 19.09.2021
 29 dni / ORKP0822
12099 zł Rezerwuj
29.08 - 26.09.2021
 29 dni / ORKP0829
12099 zł Rezerwuj
05.09 - 03.10.2021
 29 dni / ORKP0905
11809 zł Rezerwuj
12.09 - 10.10.2021
 29 dni / ORKP0912
11519 zł Rezerwuj
19.09 - 17.10.2021
 29 dni / ORKP0919
11229 zł Rezerwuj
26.09 - 24.10.2021
 29 dni / ORKP0926
10939 zł Rezerwuj
03.10 - 31.10.2021
 29 dni / ORKP1003
10939 zł Rezerwuj
10.10 - 07.11.2021
 29 dni / ORKP1010
10939 zł Rezerwuj
17.10 - 14.11.2021
 29 dni / ORKP1017
10939 zł Rezerwuj
24.10 - 21.11.2021
 29 dni / ORKP1024
10939 zł Rezerwuj
31.10 - 28.11.2021
 29 dni / ORKP1031
10939 zł Rezerwuj
07.11 - 05.12.2021
 29 dni / ORKP1107
10939 zł Rezerwuj
14.11 - 12.12.2021
 29 dni / ORKP1114
10939 zł Rezerwuj

kod imprezy: ORKP~PETERSBURG_KURS_JEZYKA_ROSYJSKIEGO_PAX_HB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę wycieczek objazdowych oraz pobytowych. Biuro podróży Almatur propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom naszych klientów. Jeśli macie Państwo wielu przyjaciół i życzenia szczególne, biuro podrózy Almatur również chętnie je zaspokoi realizując każdy, zlecony program wyjazdu. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając - chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, kolonie to wakacyjne bezstresowe obozy młodzieżowe i kolonie, klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie oraz wycieczki objazdowe.
Signal Iduna    Subwencja PFR