Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
INFOLINIA:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-18 sb. 10-14
SKORZYSTAJ Z PORADY KONSULTANTA

Niemcy - Berlin - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny BWS - wiek: 16+ Almatur 2019

OFERTA LATO 2019 OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY ŁAZY EGZOTYKA WYCIECZKI O NAS BIURO PROMOCJA LAST MINUTE
Skorzystaj z wyszukiwarki
Oferta turystyczna
Polecamy
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Kursy językowe indywidualne

Niemcy

Językowe

Język niemiecki

Kursy językowe indywidualne w miejscowości

Berlin


Niemcy - Berlin - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny BWS - wiek: 16+

Informacje
Galeria


» przejdź do galerii

Wiek uczestników: od 16 lat

Berlin - jest jednym z najbardziej interesujących miast w Niemczech. Stanowi nie tylko polityczne centrum kraju, ale ma również wiele do zaoferowania w zakresie historii, kultury i form spędzania czasu wolnego. Stolica Niemiec ze swym niezwykle bogatym życiem kulturalnym z jednej strony i szeroką ofertą kawiarenek i barów z drugiej jest idealnym miejscem dla studentów, którzy pragną poznać przeróżne uroki Berlina.

BWS Germanlingua - szkoła, która od roku 1984 organizuje kursy języka niemieckiego dla obcokrajowców. Opinię świetnej szkoły zyskała sobie wśród studentów zarówno ze względu na wysoki poziom nauczania, jak i na wspaniałą atmosferę w niej panującą. Najlepszym dowodem jej dobrej opinii jest bardzo duża liczba studentów powracających do niej każdego roku. Oprócz kursów standardowych szkoła organizuje również kursy specjalistyczne z takich dziedzin, jak: ekonomia, hotelarstwo, turystyka, marketing, bankowość, prawo, medycyna, inżynieria, muzyka (max 2 uczestników), a także kursy przygotowujące do egzaminów: Zertifikat B1, B2, C1, ZOP, DSH, TestDaF - szczegółowe informacje i cenniki dostępne u sprzedawców.

Szkoła położona jest w zacisznej dzielnicy, ale równocześnie blisko centrum miasta, tylko 500 m od słynnej Friedrichstrasse i blisko Bramy Brandenburskiej, mającej wspaniałe połączenia komunikacyjne z całym miastem. Szkoła dysponuje kawiarenką z dostępem do Internetu.

Program

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt narodowych). Przed przyjazdem na kurs należy zrobić test wstępny na stronie www.bws-germanlingua.de/test w celu przydzielenia do odpowiedniej grupy zaawansowania.

Kurs standardowy: 20 godzin lekcyjnych w tygodniu (1 godzina lekcyjna = 45 minut), prowadzonych przez lektorów niemieckich, w pierwszy dzień kursu test definiujący poziom znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach max. 12 osobowych.

Kurs intensywny: 25 godzin lekcyjnych w tygodniu (1 godzina lekcyjna = 45 minut), prowadzonych przez lektorów niemieckich, w pierwszy dzień kursu test definiujący poziom znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach max. 12 osobowych.

Stopnie nauczania: A1- C2

Terminy rozpoczęcia kursów:

Dla początkujących: 07.01; 04.02; 04.03; 01.04; 29.04; 27.05; 24.06; 08.07; 22.07; 05.08; 02.09; 30.09; 28.10; 25.11.2019r., pozostałe poziomy zaawansowania - co tydzień w poniedziałek.


Zakwaterowanie

U rodzin niemieckich; mogą to być rodziny z dziećmi, małżeństwa lub osoby samotne. Odległość od szkoły: 20-40 minut transportem publicznym. Pokoje 2-osobowe dzielone ze studentem innej narodowości. Przyjazd do rodziny w niedzielę poprzedzającą rozpoczęcie kursu w godz. 17-20.00, wyjazd w sobotę po zakończeniu kursu do godz. 12.00.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 13, 20 lub 27 noclegów (w zależności od długości wybranego kursu).

Wyżywienie: rodziny goszczące: śniadania (możliwość dokupienia obiadokolacji w cenie 360 zł/tydzień).

Transport: dojazd własny. Oferujemy bilety na połączenia autokarowe i lotnicze.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Materiały do nauki, zajęcia pozalekcyjne. Opłata rezerwacyjna. Test wstępny. Certyfikat ukończenia kursu. Wsparcie przedstawiciela szkoły w trakcie trwania kursu.

Informacje praktyczne

> istnieje możliwość łączenia kursu w trzech centrach - po jednym tygodniu w każdym z miast (Berlin, Monachium, Kolonia),
> potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 48 godzin od zgłoszenia;
> uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu,
> minimalnym termin pobytu - 2 tygodnie,
> cena za tygodniowy bilet na transport publiczny – ok. 30 EUR,
> świadczenia dodatkowo płatne:
- dopłata sezonowa za kurs w okresie 01.07 - 30.08.2019r. (320 zł/tydzień),
- dopłata za obiadokolacje u rodziny goszczącej – 360 zł/tydzień,
- kurs intensywny (25 h tygodniowo) - 220 zł/tydzień,
- dodatkowy nocleg u rodziny goszczącej (bez zajęć językowych i rekreacyjnych) - 120 zł,
- transfer z/na lotnisko - 400 zł (w jedną stronę), 720 zł (w dwie strony),
- dopłata za pokój 1-osobowy u rodziny goszczącej - 270 zł/tydzień,
> trzy razy w tygodniu fakultatywnie zajęcia popołudniowe, np. zwiedzanie miasta, muzea, atrakcje kulturalne (festiwale, teatry, koncerty itp.), party w szkole, projekcje niemieckich filmów, spotkania integracyjne, wyjścia do barów, dyskotek,
> dni świąteczne, w których zajęcia nie będą się odbywały: 19.04; 22.04; 01.05; 30.05; 10.06; 03.10.2019r oraz 23.12.2019r. - 06.01.2010r.
> szkoła organizuje kursy specjalistyczne z takich dziedzin, jak: niemiecki w biznesie (ekonomia, hotelarstwo i turystyka, marketing, bankowość, prawo, medycyna, technologia); przygotowanie do egzaminów (Zertifikat B1 (ZD), Zertifikat B2, Zertifikat C1 (ZMP), Zertifikat C2 (ZOP), Deutsche Sprachpruefung fuer den Hochschulzugang auslaendischer Studienbewerber (DSH), TestDaF; niemiecka wymowa; przygotowanie do rozmów o pracę; niemiecki dla muzyków. Szczegółowe informacje – na zapytanie: opole@almatur.pl

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny Niemcy - Berlin - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny BWS - wiek: 16+     (skrót: BERLIN KURS JEZYKA NIEMIECKIEGO BWS PAX BB)
Nr grupy Data Cena 
ODKB051212.05.2019 - 25.05.2019Impreza w trakcie realizacji 14 dni
ODKB051919.05.2019 - 01.06.2019Impreza w trakcie realizacji 14 dni
ODKB052626.05.2019 - 08.06.20193779 złDzwoń14 dni
ODKB060202.06.2019 - 15.06.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB060909.06.2019 - 22.06.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB061616.06.2019 - 29.06.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB062323.06.2019 - 06.07.20194099 zł Rezerwuj14 dni
ODKB063030.06.2019 - 13.07.20194419 zł Rezerwuj14 dni
ODKB070707.07.2019 - 20.07.20194419 zł Rezerwuj14 dni
ODKB071414.07.2019 - 27.07.20194419 zł Rezerwuj14 dni
ODKB072121.07.2019 - 03.08.20194419 zł Rezerwuj14 dni
ODKB072828.07.2019 - 10.08.20194419 zł Rezerwuj14 dni
ODKB080404.08.2019 - 17.08.20194419 zł Rezerwuj14 dni
ODKB081111.08.2019 - 24.08.20194419 zł Rezerwuj14 dni
ODKB081818.08.2019 - 31.08.20194419 zł Rezerwuj14 dni
ODKB082525.08.2019 - 07.09.20194099 zł Rezerwuj14 dni
ODKB090101.09.2019 - 14.09.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB090808.09.2019 - 21.09.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB091515.09.2019 - 28.09.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB092222.09.2019 - 05.10.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB092929.09.2019 - 12.10.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB100606.10.2019 - 19.10.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB101313.10.2019 - 26.10.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB102020.10.2019 - 02.11.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB102727.10.2019 - 09.11.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB110303.11.2019 - 16.11.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB111010.11.2019 - 23.11.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB111717.11.2019 - 30.11.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB112424.11.2019 - 07.12.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB120101.12.2019 - 14.12.20193779 złRezerwuj14 dni
ODKB120808.12.2019 - 21.12.20193779 złRezerwuj14 dni

Terminy i ceny Niemcy - Berlin - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny BWS - wiek: 16+     (skrót: BERLIN KURS JEZYKA NIEMIECKIEGO BWS PAX BB)
Nr grupy Data Cena 
ODKB050505.05.2019 - 25.05.2019Impreza w trakcie realizacji 21 dni
ODKB051212.05.2019 - 01.06.2019Impreza w trakcie realizacji 21 dni
ODKB051919.05.2019 - 08.06.2019Impreza w trakcie realizacji 21 dni
ODKB052626.05.2019 - 15.06.20195469 złDzwoń21 dni
ODKB060202.06.2019 - 22.06.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB060909.06.2019 - 29.06.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB061616.06.2019 - 06.07.20195789 zł Rezerwuj21 dni
ODKB062323.06.2019 - 13.07.20196109 zł Rezerwuj21 dni
ODKB063030.06.2019 - 20.07.20196429 zł Rezerwuj21 dni
ODKB070707.07.2019 - 27.07.20196429 zł Rezerwuj21 dni
ODKB071414.07.2019 - 03.08.20196429 zł Rezerwuj21 dni
ODKB072121.07.2019 - 10.08.20196429 zł Rezerwuj21 dni
ODKB072828.07.2019 - 17.08.20196429 zł Rezerwuj21 dni
ODKB080404.08.2019 - 24.08.20196429 zł Rezerwuj21 dni
ODKB081111.08.2019 - 31.08.20196429 zł Rezerwuj21 dni
ODKB081818.08.2019 - 07.09.20196109 zł Rezerwuj21 dni
ODKB082525.08.2019 - 14.09.20195789 zł Rezerwuj21 dni
ODKB090101.09.2019 - 21.09.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB090808.09.2019 - 28.09.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB091515.09.2019 - 05.10.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB092222.09.2019 - 12.10.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB092929.09.2019 - 19.10.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB100606.10.2019 - 26.10.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB101313.10.2019 - 02.11.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB102020.10.2019 - 09.11.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB102727.10.2019 - 16.11.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB110303.11.2019 - 23.11.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB111010.11.2019 - 30.11.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB111717.11.2019 - 07.12.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB112424.11.2019 - 14.12.20195469 złRezerwuj21 dni
ODKB120101.12.2019 - 21.12.20195469 złRezerwuj21 dni

Terminy i ceny Niemcy - Berlin - indywidualny kurs j. niemieckiego rodziny BWS - wiek: 16+     (skrót: BERLIN KURS JEZYKA NIEMIECKIEGO BWS PAX BB)
Nr grupy Data Cena 
ODKB042828.04.2019 - 25.05.2019Impreza w trakcie realizacji 28 dni
ODKB050505.05.2019 - 01.06.2019Impreza w trakcie realizacji 28 dni
ODKB051212.05.2019 - 08.06.2019Impreza w trakcie realizacji 28 dni
ODKB051919.05.2019 - 15.06.2019Impreza w trakcie realizacji 28 dni
ODKB052626.05.2019 - 22.06.20197159 złDzwoń28 dni
ODKB060202.06.2019 - 29.06.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB060909.06.2019 - 06.07.20197479 zł Rezerwuj28 dni
ODKB061616.06.2019 - 13.07.20197799 zł Rezerwuj28 dni
ODKB062323.06.2019 - 20.07.20198119 zł Rezerwuj28 dni
ODKB063030.06.2019 - 27.07.20198439 zł Rezerwuj28 dni
ODKB070707.07.2019 - 03.08.20198439 zł Rezerwuj28 dni
ODKB071414.07.2019 - 10.08.20198439 zł Rezerwuj28 dni
ODKB072121.07.2019 - 17.08.20198439 zł Rezerwuj28 dni
ODKB072828.07.2019 - 24.08.20198439 zł Rezerwuj28 dni
ODKB080404.08.2019 - 31.08.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB081111.08.2019 - 07.09.20198119 zł Rezerwuj28 dni
ODKB081818.08.2019 - 14.09.20197799 zł Rezerwuj28 dni
ODKB082525.08.2019 - 21.09.20197479 zł Rezerwuj28 dni
ODKB090101.09.2019 - 28.09.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB090808.09.2019 - 05.10.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB091515.09.2019 - 12.10.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB092222.09.2019 - 19.10.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB092929.09.2019 - 26.10.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB100606.10.2019 - 02.11.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB101313.10.2019 - 09.11.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB102020.10.2019 - 16.11.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB102727.10.2019 - 23.11.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB110303.11.2019 - 30.11.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB111010.11.2019 - 07.12.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB111717.11.2019 - 14.12.20197159 złRezerwuj28 dni
ODKB112424.11.2019 - 21.12.20197159 złRezerwuj28 dni

kod imprezy: ODKB~BERLIN_KURS_JEZYKA_NIEMIECKIEGO_BWS_PAX_BB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę wycieczek objazdowych oraz pobytowych. Biuro podróży Almatur propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom naszych klientów. Jeśli macie Państwo wielu przyjaciół i życzenia szczególne, biuro podrózy Almatur również chętnie je zaspokoi realizując każdy, zlecony program wyjazdu. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając - chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, kolonie to wakacyjne bezstresowe obozy młodzieżowe i kolonie, klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie oraz wycieczki objazdowe.