Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Almatur kolonie i obozy
INFOLINIA ALMATUR:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
OBOZY MŁODZIEŻOWE I KOLONIE ALMATUR

Malta - Sliema - kurs j. angielskiego Adult Residence IELS - wiek 18+ Almatur 2021

OBOZY MŁODZIEŻOWE BON TURYSTYCZNY WCZASY EGZOTYKA WYCIECZKI BIURO OBOZY MŁODZIEŻOWE W POLSCE OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ MEGA PROMOCJA
Skorzystaj z wyszukiwarki
Kursy Sliema
Oferta turystyczna
Polecamy
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Kursy językowe

Malta

Językowe

Język angielski

Kursy językowe w miejscowości

Sliema


Malta - Sliema - kurs j. angielskiego Adult Residence IELS - wiek 18+

(wiek 18+)
Informacje
Mapa i galeria

» przejdź do galerii

Angielski na Malcie 18+

Tajemnicze megality wpisane na światową listę UNESCO, urokliwe zatoki i porty rybackie, wczesnochrześcijańskie katakumby, owiany legendą zakon Joanitów. Malta to niewielki wyspiarski kraj, położony na Morzu Śródziemnym, między Sycylią a Afryką. Pozostałością po statusie kolonii brytyjskiej jest ruch lewostronny oraz będący w codziennym użyciu język angielski, jeden z dwóch języków urzędowych Malty. Atrakcje, które na Ciebie czekają, naładują Cię pozytywną energią i zapewnią dobrą zabawą. Kursy językowe na Malcie to doskonałe połączenie nauki i wypoczynku. Malta została uznana trzecim najbezpieczniejszym państwem świata (wg rankingu The Wall Street Journal z sierpnia 2015

Szkoła IELS posiada akredytację maltańskiego Ministerstwa Edukacji oraz jest członkiem ALTO (Association of Language Travel Organisations), FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations of Malta).
Nauka odbywać się będzie w Szkole głównej IELS - Mattew Pulis Street w Sliemie.

Program

Adult Residence (18+ lat)

Program: 20 lub 30* lekcji (po 45 minut) języka angielskiego tygodniowo (*dopłata za kurs intensywny - 30 lekcji/tydzień - 400 PLN); grupy o mieszanych narodowościach; maksymalnie 12 studentów w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele z certyfikatami TEFL i EFL; test kwalifikacyjny; materiały edukacyjne; certyfikat ukończenia kursu. Program popołudniowy dodatkowo płatny będzie proponowany przez Szkołę IELS na miejscu.

Program fakultatywny

Przykładowy program wycieczek i aktywności dodatkowo płatnych dla chętnych:
1. Comino Cruise - wycieczka statkiem na Comino i Blue Lagoon - koszt ok. 25 EUR
2. Gozo i Comino Cruise - wycieczka statkiem na Comino i Blue Lagoon - koszt ok. 35 EUR
3. National Aquarium - wycieczka - koszt ok. 18 EUR
4. Laser Tag - activity - koszt ok. 18 EUR
5. Bowling - activity - koszt ok. 18 EUR

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie: Hotel Day's Inn ***+ (premium) - położony w turystycznej miejscowości Sliema, w centralnej części Malty (5 minut pieszo od szkoły IELS). Zakwaterowanie w pokojach 2 – osobowych, z klimatyzacją i łazienką. Do dyspozycji uczestników: basen. Dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 50 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody. Internetowy adres hotelu: http://www.daysinnmalta.com/

Świadczenia

Zakwaterowanie: Hotel Day's Inn ***+ (premium).
Wyżywienie: Bez Wyżywienia - we włąsnym zakresie
Transport: Przelot samolotem linii Air Malta na trasie Warszawa – Malta - Warszawa, zgodnie z rozkładem lotów:
Wylot z Warszawy o 20:40, przylot na Maltę o 23:30.
Wylot z Malty o 17:00, przylot do Warszawy o 19:50.
Zbiórka na 2 godz. przed wylotem na lotnisku Warszawa Chopina przy stanowisku Almaturu. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania dzieci z lotniska im. F. Chopina w Warszawie. Bagaż podręczny do 10 kg i do 20 kg rejestrowany.
Transfer busem z/na lotnisko na Malcie.
Ubezpieczenie: KL - 20.000 EUR, NNW - 15.000 PLN.
Opieka rezydenta w trakcie całego pobytu, realizacja programu.

Informacje praktyczne

CENA NIE OBEJMUJE: dodatkowo płatnego programu fakultatywnego, dopłat do nadbagażu. Sugerowane kieszonkowe w wysokości 150 - 250 Euro na wydatki własne i transport po Malcie; przykładowe ceny: bilet autobusowy ok. 2 EUR/przejazd, zestaw fast food 6 EUR, napój ok. 1,5 EUR. Niezbędne nakrycie głowy oraz ochronny krem do opalania z wysokim filtrem. Prosimy również o zabranie adaptera sieciowego (angielskie kontakty). Dni świąteczne, w których zajęcia w szkole nie będą się odbywały (brak możliwości zwrotów za niewykorzystane lekcje): 29.06.2020 i 15.08.2020. Adresy podajemy zwykle na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy; w celu ułatwienia kontaktu prosimy o podawanie konsultantom sprzedaży adresów poczty elektronicznej (email). Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty.

Sprawdź inne Kursy językowe za granica

Informacje o cenie

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 15 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 15 zł.

PROMOCJA FIRST MOMENT

- Zniżki dla kupujących wcześniej - aktualna cena promocyjna poniżej w tabelce cenowej (liczba miejsc w promocji ograniczona; decyduje kolejność zgłoszeń);
- Zaliczka na wyjazd - jedynie 15 % ceny;
- W przypadku anulowania imprezy i wyboru nowej zachowujesz zniżki promocyjne;
- Gwarantujemy zwrot należnych Ci środków w przypadku anulacji lub rezygnacji, w terminie do 14 dni.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Malta - Sliema - kurs j. angielskiego Adult Residence IELS - wiek 18+   (skrót: IELS KURS ADULT RESIDENCE PAX)
05.06 - 12.06.2021
 8 dni / PMCB0605
3799 zł   3549 zł PromocjaRezerwuj
12.06 - 19.06.2021
 8 dni / PMCB0612
Sprzedaż zakończona
19.06 - 26.06.2021
 8 dni / PMCB0619
3099 zł   2869 zł PromocjaRezerwuj
26.06 - 03.07.2021
 8 dni / PMCB0626
4399 zł   4149 zł PromocjaRezerwuj
03.07 - 10.07.2021
 8 dni / PMCB0703
4399 zł   4149 zł PromocjaRezerwuj
10.07 - 17.07.2021
 8 dni / PMCB0710
4399 zł   4149 zł PromocjaRezerwuj
17.07 - 24.07.2021
 8 dni / PMCB0717
4399 zł   4149 zł PromocjaRezerwuj
24.07 - 31.07.2021
 8 dni / PMCB0724
4399 zł   4149 zł PromocjaRezerwuj
31.07 - 07.08.2021
 8 dni / PMCB0731
4399 zł   4149 zł PromocjaRezerwuj
07.08 - 14.08.2021
 8 dni / PMCB0807
4399 zł   4149 zł PromocjaRezerwuj
14.08 - 21.08.2021
 8 dni / PMCB0814
4399 zł   4149 zł PromocjaRezerwuj
21.08 - 28.08.2021
 8 dni / PMCB0821
3799 zł   3549 zł PromocjaRezerwuj
28.08 - 04.09.2021
 8 dni / PMCB0828
3599 zł   3349 zł PromocjaRezerwuj
04.09 - 11.09.2021
 8 dni / PMCB0904
3599 zł   3349 zł PromocjaRezerwuj
11.09 - 18.09.2021
 8 dni / PMCB0911
3599 zł   3349 zł PromocjaRezerwuj
18.09 - 25.09.2021
 8 dni / PMCB0918
3599 zł   3349 zł PromocjaRezerwuj
25.09 - 02.10.2021
 8 dni / PMCB0925
3599 zł   3349 zł PromocjaRezerwuj
02.10 - 09.10.2021
 8 dni / PMCB1002
3599 zł   3349 zł PromocjaRezerwuj
09.10 - 16.10.2021
 8 dni / PMCB1009
3599 zł   3349 zł PromocjaRezerwuj

Terminy i ceny:   Malta - Sliema - kurs j. angielskiego Adult Residence IELS - wiek 18+   (skrót: IELS KURS ADULT RESIDENCE PAX)
05.06 - 19.06.2021
 15 dni / PMCB0605
5499 zł   5249 zł PromocjaRezerwuj
12.06 - 26.06.2021
 15 dni / PMCB0612
Sprzedaż zakończona
19.06 - 03.07.2021
 15 dni / PMCB0619
5499 zł   5269 zł PromocjaRezerwuj
26.06 - 10.07.2021
 15 dni / PMCB0626
6299 zł   6049 zł PromocjaRezerwuj
03.07 - 17.07.2021
 15 dni / PMCB0703
6299 zł   6049 zł PromocjaRezerwuj
10.07 - 24.07.2021
 15 dni / PMCB0710
6299 zł   6049 zł PromocjaRezerwuj
17.07 - 31.07.2021
 15 dni / PMCB0717
6299 zł   6049 zł PromocjaRezerwuj
24.07 - 07.08.2021
 15 dni / PMCB0724
6299 zł   6049 zł PromocjaRezerwuj
31.07 - 14.08.2021
 15 dni / PMCB0731
6299 zł   6049 zł PromocjaRezerwuj
07.08 - 21.08.2021
 15 dni / PMCB0807
6299 zł   6049 zł PromocjaRezerwuj
14.08 - 28.08.2021
 15 dni / PMCB0814
6299 zł   6049 zł PromocjaRezerwuj
21.08 - 04.09.2021
 15 dni / PMCB0821
5599 zł   5349 zł PromocjaRezerwuj
28.08 - 11.09.2021
 15 dni / PMCB0828
5399 zł   5149 zł PromocjaRezerwuj
04.09 - 18.09.2021
 15 dni / PMCB0904
5399 zł   5149 zł PromocjaRezerwuj
11.09 - 25.09.2021
 15 dni / PMCB0911
5399 zł   5149 zł PromocjaRezerwuj
18.09 - 02.10.2021
 15 dni / PMCB0918
5399 zł   5149 zł PromocjaRezerwuj
25.09 - 09.10.2021
 15 dni / PMCB0925
5399 zł   5149 zł PromocjaRezerwuj
02.10 - 16.10.2021
 15 dni / PMCB1002
5399 zł   5149 zł PromocjaRezerwuj

kod imprezy: PMCB~IELS_KURS_ADULT_RESIDENCE_PAX
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę wycieczek objazdowych oraz pobytowych. Biuro podróży Almatur propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom naszych klientów. Jeśli macie Państwo wielu przyjaciół i życzenia szczególne, biuro podrózy Almatur również chętnie je zaspokoi realizując każdy, zlecony program wyjazdu. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając - chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, kolonie to wakacyjne bezstresowe obozy młodzieżowe i kolonie, klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie oraz wycieczki objazdowe.
Signal Iduna    Subwencja PFR