Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Elbląg - kolonia rekreacyjna Almatur 2023

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Skorzystaj z wyszukiwarki

Elbląg - kolonia rekreacyjna

(wiek 8-13 lat)

wszystkie atrakcje w jednym miejscu,
pochylnie wodne - fenomen na skalę światową,
bogaty program fakultatywny ,
malownicze tereny dawnego terytorium Pogezanii,
parki trampolin & baseny & rejsy & ogniska i wiele innych

Program


Rekreacja (8- 13 lat)

Kanał Elbląski to kraina żeglarzy i kajakarzy, oraz jedyne miejsce na świecie, w którym łodzie potrafią „pływać” po lądzie – umożliwiają to pochylnie – specjalne konstrukcje wodno-mechanicznie – największa atrakcja Elbląga. Razem zobaczymy Stare Miasto i Muzeum Archeologiczno-historyczne w Elblągu. W programie wizyta w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka oraz wizyta w parku trampolin Activity Park. Zostanie zorganizowany Water Challenge – bitwy z wykorzystaniem balonów wodnych, konkurencje wodne oraz orzeźwiająca baloniada. Zorganizujemy dla wszystkich uczestników Mini Festiwal kolorów, z użyciem bezpiecznych proszków Holi, na każdego czeka serpentyna w sprayu(dodatkowo płatna). Uczestnicy wezmą udział w grze terenowej TRInO na Starym Mieście i Bażantarni, dzięki temu lepiej poznamy historię miasta. Mixer Letnich Aktywności – uczestnicy oprócz realizowania programu, będą uczestniczyć w różnego rodzaju grach zespołowych jak piłka nożna oraz piłka siatkowa. Organizowane będą zabawy integracyjne( familiada, milionerzy, randka w ciemno), zajęcia plastyczne, turnieje karciane UNO i Jungle Speed. Dla wszystkich ognisko z pieczeniem kiełbasek. O wesołą atmosfere zadba wykwalifikowana kadra wychowawcza. Najważniejszym elementem programu będzie rejs statkiem Szlakiem Trzech Pochylni po Kanale Elbląskim. Uczestnicy wezmą udział w Olimpiadzie sportowej, organizowane będą dyskoteki, Questingi i podchody.
Program fakultatywnyWycieczka do Malborka – ok. 100 PLN/osoba,

Spływy Kajakowe – ok. 40 PLN/osoba,

Kręgielnia – ok. 40 PLN/osoba,

Laserowy Paintball – ok. 25 PLN/ osoba,

Paintball – ok. 40 PLN/osoba.

Wycieczka do Centrum Nauki Eksperyment – ok. 170 PLN/osoba

Zakwaterowanie

10 noclegów w bursie szkolnej, w pokojach 3, 4 - osobowych z łazienkami w segmencie. Do dyspozycji gości jest sala telewizyjno-konferencyjna, sala do gry w ping-ponga, i darmowe Wi-Fi.


Świadczenia

Wyżywienie: całodzienne ( 3 posiłki+ podwieczorek). Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu+ prowiant na drogę powrotną dla podróży trwającej ponad 5 godz.

Transport: pociąg PKP/autokar turystyczny na trasie Gdańsk-Elbląg (przyjazd i powrót)

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.

Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.


Informacje praktyczne
Kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 50 PLN, która jest zwracana w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody. Nie gwarantujemy realizacji imprez fakultatywnych. Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości. Z racji na specyfikę transportu ze względu PKP, o dokładnych godzinach i stanowiskach zbiórek poinformujemy Państwa drogą e-mail bliżej terminu wyjazdu( 2 tygodnie przed datą rozpoczęcia obozu). Godziny podane w rozkładzie jazdy są godzinami odjazdu z dworca. Lista przystanków PKP oraz wykaz dopłat za miejsce wsiadania na str.. Planowany przyjazd do Elbląga ok. godz. 20. Planowany wyjazd z Elbląga w godz. 07.00. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 20.00, wyjazd nie później niż o godz. 06:30
Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:

- dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w rozkładzie jazdy

- kaucji zwrotnej pobieranej w ośrodku w dniu przyjazdu w wysokości 50 PLN

-programu fakultatywnego

- Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Elbląg - kolonia rekreacyjna   (skrót: ELBLAG - REKREACJA 2023 PAX FB)
13.07 - 23.07.2023
 11 dni / LPOE0713
2599 zł   2299 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2299 zł
Plan podróżyRezerwuj
25.07 - 04.08.2023
 11 dni / LPOE0725
2599 zł   2299 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2299 zł
Plan podróżyRezerwuj
06.08 - 16.08.2023
 11 dni / LPOE0806
2599 zł   2299 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2299 zł
Plan podróżyRezerwuj

kod imprezy: LPOE~ELBLAG_-_REKREACJA_2023_PAX_FBKanał Elbląski to kraina żeglarzy i kajakarzy, oraz jedyne miejsce na świecie, w którym łodzie potrafią "pływać" po lądzie - umożliwiają to pochylnie - specjalne konstrukcje wodno-mechanicznie - największa atrakcja Elbląga. W Elblągu są szlaki piesze, parki, pałace i czyste powietrze. Z Elbląga można z powodzeniem realizować wycieczki do Gdańska oraz Malborka, w tym zwiedzanie słynnego Zamku Krzyżackiego z przewodnikiem, rejs Szlakiem Trzech Pochylni po Kanale Elbląskim.
Mazury to tak zwana "Kraina Tysiąca Jezior", która zachwyca zarówno krajobrazami jak i swoją historią. Bogata jest w niespotykaną nigdzie indziej faunę i florę. Miłośnicy sportów wodnych pokochają to miejsce! Jest to idealne miejsce na kolonijną przygodę, zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak i fanów leniuchowania. To niewątpliwe świetne miejsce do organizacji kolonii i obozów młodzieżowych dla dzieci w wakacje.Biuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.

Klauzula informacyjna: Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
pfr    Subwencja PFR