Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Almatur kolonie i obozy
INFOLINIA ALMATUR:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
OBOZY MŁODZIEŻOWE I KOLONIE ALMATUR

Czarnogóra, Albania, Macedonia, Serbia - Klub Młodego Podróżnika - Poznajemy Bałkany - obóz Almatur 2020

LATO 2020 OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY ŁAZY WCZASY EGZOTYKA WYCIECZKI O NAS BIURO OBOZY MŁODZIEŻOWE W POLSCE OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ
Skorzystaj z wyszukiwarki
Oferta turystyczna
Polecamy
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Czarnogóra

Albania

Macedonia (BJRM)

Serbia

Miasto

Aktywne

Objazdowy

w miejscowości

Budva

Kotor

Bar

Szkodra

Kruj district

Tirana

Ochryda

Skopje

Belgrade


Czarnogóra, Albania, Macedonia, Serbia - Klub Młodego Podróżnika - Poznajemy Bałkany - obóz

(wiek 14-18)
Informacje
Mapa i galeria
» przejdź do galerii

Poznajemy Bałkany
Budva - Kotor - Bar - Jezioro Szkoderskie - Kruje - Tirana - Ochryda - Skopje - Belgrad

Zapraszamy na wakacyjną wyprawę na Bałkany. Podczas naszej podróży poznamy ich przekrój kulturowy, zobaczymy najważniejsze zabytki, spędzimy czas na przepięknym wybrzeżu. To jeden z najmodniejszych kierunków ostatnich lat. Fascynujący i ciągle do końca nieodkryty.

Program

Rekreacja i zwiedzanie (14-18 lat)
1 dzień:
Wyjazd z Polski wg planu podróży. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.
2 dzień:
Kontynuacja jazdy przez Serbię i Czarnogórę. Przyjazd do hotelu w okolicy Podgoricy w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
3 dzień:
Śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Dzień wypoczynkowy w Czarnogórze. Wyjazd na plaże do jednego z kurortów. Po powrocie do hotelu kolacja, nocleg.
4 dzień:
Śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Przejazd do Budvy, zwanej „małym Dubrovnikiem”. Spacer w obrębie murów obronnych, podczas którego zobaczymy katedrę św. Jana, pozostałości starożytnych budowli, średniowieczną kaplicę i cytadelę. Następnie udamy się do Kotoru, położonego nad Zatoką Kotorską – wpisanego na listę UNESCO . Czeka nas spacer po urokliwych, wąskich uliczkach. Następnie przejazd do Baru, miasta o bogatej historii, gdzie zobaczymy ruiny średniowiecznego miasta oraz zobaczymy Starą Maslinę – najstarsze drzewo oliwne na świecie. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
5 dzień:
Wykwaterowanie i śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Wyjazdw stronę Albanii, do położonego nad Jeziorem Szkoderskim miasta Szkodra. Zwiedzanie średniowiecznej twierdzy Rozafa. Następnie udamy się do Kruje zwanego „albańskim Krakowem”. Zobaczymy twierdzę, stary bazar i zwiedzimy Muzeum Etnograficzne. Przejazd do hotelu w okolicach Tirany. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
6 dzień:
Wykwaterowanie i śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Zwiedzanie Tirany: zobaczymy Meczet Ethem Beja z XVIII wieku, Plac Skanderberga, wieżę zegarową, Pałac Prezydencki i Kongresowy. Po zwiedzaniu wyjazd w kierunku granicy albańsko-macedońskiej. Przyjazd do hotelu w okolicach Ochrydy. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
7 dzień:
Śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Zwiedzanie Ochrydy. Podczas spaceru po mieście zobaczymy cerkwie św. Zofii, św. Bogurodzicy i św. Klemensa. Zobaczymy również cerkiew św. Jana Teologa w Kaneo, skąd rozpościera się przepiękny widok na Jezioro Ochrydzkie. Po zwiedzaniu rejs statkiem do klasztoru św. Nauma. Zwiedzanie klasztoru oraz krótki wypoczynek na plaży z możliwością kąpieli w Jeziorze Ochrydzkim. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
8 dzień:
Wykwaterowanie i śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Przejazd od Skopje. Zwiedzanie stolicy Macedonii: Muzeum Matki Teresy, Kamienny Most, kompleks pomników Aleksandra Wielkiego, meczet Mustafa Paszy, Twierdza Skopsko Kale. Przejazd do hotelu na terenie Serbii. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
9 dzień:
Wykwaterowanie i śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Przejazd do Belgradu. Zwiedzanie stolicy Serbii: podczas spaceru zobaczymy budynek parlamentu, Cerkiew św. Sawy oraz twierdzę Kalemagdan. Wizyta w muzeum poświęconym wynalazcy - Nikoli Tesli. Rejs po rzece Sawa i rzece Dunaj. Po zwiedzaniu kolacja w jednej z belgradzkich restauracji (koszt ujęty w dopłacie programowej). W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski. Przejazd przez Serbię, Węgry.
10 dzień:
Kontynuacja jazdy przez Węgry, Słowację, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach południowych.


Zakwaterowanie

7 noclegów, hotele**/*** (3 w Czarnogórze, 1 w Albanii. 2 w Macedonii, 1 w Serbii). Pokoje 3-, 4-, 5- osobowe z łazienkami. Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 16.00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 07.00 przedostatniego dnia imprezy.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (śniadania, suchy prowiant za obiad, kolacja). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant zamiast obiadu. Przed wyjazdem do Polski kolacja w Belgradzie (koszt ujęty w dopłacie programowej).
Transport: autokar z WC , video i klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL-20.000 EUR, NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Możliwa jest zmiana kolejności zwiedzania, w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników wg decyzji pilota. Z uwagi na czas przejazdu prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup dodatkowych posiłków i napoi w trakcie podróży. Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 16:00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 07:00 przedostatniego dnia imprezy. Do przekroczenia granicy konieczne jest posiadanie ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Sugerowane kieszonkowe – minimum 50 EUR plus koszty programowe i kaucja. Trasa wycieczki liczona od granicy Polski – ok. 4500 km.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, obowiązkowej dopłaty na realizację programu zbieranej przez pilota – ok. 80 EUR (np. bilety wstępu, bilety komunikacji miejskiej, opłaty za wjazdy do miast, opłaty klimatyczne, lokalni przewodnicy, kolacja w Belgradzie).

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Czarnogóra, Albania, Macedonia, Serbia - Klub Młodego Podróżnika - Poznajemy Bałkany - obóz   (skrót: KMP POZNAJEMY BALKANY OBOZ PAX FB)
17.07 - 26.07.2020
 10 dni / OBKP0717
2749 zł Plan podróżyRezerwuj

kod imprezy: OBKP~KMP_POZNAJEMY_BALKANY_OBOZ_PAX_FB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę wycieczek objazdowych oraz pobytowych. Biuro podróży Almatur propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom naszych klientów. Jeśli macie Państwo wielu przyjaciół i życzenia szczególne, biuro podrózy Almatur również chętnie je zaspokoi realizując każdy, zlecony program wyjazdu. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając - chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, kolonie to wakacyjne bezstresowe obozy młodzieżowe i kolonie, klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie oraz wycieczki objazdowe.