Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Almatur kolonie i obozy
INFOLINIA ALMATUR:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
OBOZY MŁODZIEŻOWE I KOLONIE ALMATUR

Beskidy - Centrum Wypoczynku ODYS Tresna koło Żywca - Bezpieczny wypoczynek Almatur 2021

OBOZY MŁODZIEŻOWE WCZASY EGZOTYKA WYCIECZKI BIURO OBOZY MŁODZIEŻOWE W POLSCE OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ OBOZY NARTY OBOZY SNOWBOARD
Skorzystaj z wyszukiwarki
Wczasy Tresna
Oferta turystyczna
Polecamy
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Wczasy

Polska

Wczasy w miejscowości

Tresna


Beskidy - Centrum Wypoczynku ODYS Tresna koło Żywca - Bezpieczny wypoczynek

Informacje
Mapa i galeria


» przejdź do galerii

Tresna - malowniczo położona miejscowość turystyczna w województwie śląskim, niedaleko Żywca, u stóp Beskidu Małego, w dolinie rzeki Soły, nad Jeziorem Żywieckim. Znajduje się tutaj wiele atrakcji dla miłośników sportów wodnych oraz wędrówek górskich. Na rozległym Jeziorze Żywieckim można uprawiać żeglarstwo, windsurfing, kajakarstwo i wędkarstwo. Kursuje także statek wycieczkowy. Wzdłuż jeziora biegnie ścieżka idealna na spacery. Popularnym miejscem i turystycznym symbolem Tresnej jest zapora, skąd roztacza się wspaniały widok z jednej strony na Jezioro Żywieckie, a z drugiej na rzekę Sołę i w oddali widoczną Górę Żar.

Program

Centrum Wypoczynku Odys położone jest bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Żywieckiego około 7 km od Żywca. Obiekt oferuje 150 miejsc noclegowych w czterdziestu przytulnie urządzonych, całorocznych domkach szeregowych z centralnym ogrzewaniem i łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się pełnowymiarowa hala sportowa oraz bogata infrastruktura sportowa i rekreacyjna pozwalająca na aktywny wypoczynek.

https://www.hotelodys.pl/

Program fakultatywny

Dodatkowo płatne:

pełnowymiarowa hala sportowa – kort tenisowy
boiska do różnych dyscyplin
wypożyczalnia kajaków
możliwość zamówienia żaglówki
szkoła windsurfingu – lekcje indywidualne, grupowe lub wypożyczenie sprzętu
ścianka wspinaczkowa
park linowy
skimboarding
zorbing
soft paintball zabawa dla całej rodziny i paintball
gry terenowe i scenariuszowe dla całej rodziny
wycieczka w góry z przewodnikiem
rejs statkiem po jeziorze
pakiet animacyjny dla dzieci – 50 zł od osoby za dzień

Zakwaterowanie

W domkach w zabudowie szeregowej, każdy domek z oddzielnym wejściem (spełniającym wymogi bezpiecznej odległości pomiędzy gośćmi) oraz z wyjściem na teren zielony, bezpłatne WIFI, wyposażenie dla dzieci - łóżeczka, wanienki, nocniczki. Cały obiekt ogrodzony i monitorowany z prywatnym bezpłatnym parkingiem. Zwierzęta (psy/koty) są akceptowane za dodatkową odpłatnością – 15 zł za dobę.

Domki typu apartamentowego:
parter: pokój dzienny z rozkładaną kanapą narożną (na której mogą spać 2 osoby), TV i małym aneksem kuchennym (czajnik, zlewozmywak, lodówka), łazienka (prysznic, umywalka WC), piętro: pokój 2 osobowy z możliwością dostawki, balkon.

W cenie pobytu:
WiFi, leżaki dla gości, koce do plażowania, plac zabaw i plac z zestawem drążków do ćwiczeń, tenis stołowy, boisko do siatkówki plażowej, sprzęt sportowy, badminton, zestawy do gry w bule, ringo, piłki, itd… keja i dostęp do jeziora, miejsca do plażowania, unihockey na trawie, kawiarnia z miejscem do tańca, biblioteczka z możliwością czytania przy kominku.

Świadczenia

Zakwaterowanie:
6 noclegów (w cenie 1.920 zł za domek)
Wyżywienie:
2 posiłki dziennie: (6 śniadań + 6 obiadów - obligatoryjnie - w cenie 420 zł od osoby) z możliwością dokupienia kolacji z jednodniowym wyprzedzeniem w cenie - 25 zł od osoby za 1 kolację. Specjalne kids menu – dla dzieci do lat 6 (wymaga zaznaczenia przy rezerwacji). Możliwość menu wegetariańskiego (wymaga zaznaczenia przy rezerwacji). Możliwość zamówienia w recepcji Room Service wszystkich bądź wybranych posiłków w cenie 9 zł od osoby za dzień. Jeden wieczór zamiast obiadu - romantyczna kolacja we włoskim stylu przy muzyce Bella Italia dla dorosłych. Welcome drink w dniu przyjazdu w kawiarni. Dla dzieci - seans filmowy na świeżym powietrzu.
Transport:
Dojazd własny.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.

Informacje praktyczne

Uwagi:
Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 16:00
Wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godz. 10:00
Recepcja czynna od godz. 07:00 – 22:00.
Opłata klimatyczna płatna na miejscu w recepcji - 2 zł od osoby za dzień

Bezpieczeństwo pobytu:

Domki przed przybyciem gości dezynfekowane, pościel, prześcieradła i ręczniki maglowane w temperaturze 80C.
Wejście do każdego domku oddzielne, a przy każdym domku zielony trawnik z możliwością odpoczynku, pracy
Prywatny grill przed domkiem
Liczne miejsca i polany z miejscami na ogniska, wiaty, gdzie można piec kiełbaski i grzać się w wieczornym żarze ognia;
Możliwość zamówienia w recepcji Room Service wszystkich bądź wybranych posiłków z dopłatą 9 zł od osoby za dzień
Kuchnia dezynfekowana i pracuje w pełnych reżimach higieny.
Personel gastronomii pracujący w maskach ochronnych i rękawiczkach.
Wszyscy goście przyjeżdżający do ośrodka poddawani są samodzielnemu badaniu temperatury;
Wszyscy goście podpisują oświadczenie o swoim stanie zdrowia, braku objawów chorobowych i zobowiązanie do codziennego badania temperatury i objawów oraz informowania personelu obiektu w przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów.

Atrakcje w okolicy:
Wejście do lasu bogatego w jagody, maliny i grzyby oraz na szlaki turystyczne – bezpośrednio przy ośrodku
Szlak turystyczny Czupel, Magurka z wejściem na szlak naprzeciwko ośrodka
Góra Żar z kolejką torowo - linową – ok. 7 km
Rejsy statkiem turystycznym po jeziorze
Zjeżdżalnia pontonowa oraz park linowy Trollandia Góra Żar – ok. 7 km
Żywiec,– ok. 10 km
Zamek Habsburgów z parkiem i mini zoo, Muzeum Browaru Żywiec, w centrum miasta mały browar rzemieślniczy KRAJCAR (można zamówić degustację piw);
Jazda konna – w pobliżu można się umówić na lekcje jazdy konnej
Aqua park w Leśnej z strefą dla dzieci, dla dorosłych strefa wellness (sauny, grota solna, masaże) – ok. 15 km
Energylandia Zator – największy park rozrywki dla rodzin w Polsce – ok. 40 km
Park Miniatur Inwałd – ok. 30 km
Park Dinozator- park ruchomych dinozaurów, park mitologii, kraina bajek – ok. 40 km
Leśny park niespodzianek Ustroń – ok. 35 km
Bielsko Biała- Studio filmów rysunkowych SFR – ok. 15 km
Park trampolin Ninja Park Bielsko Biała – ok. 15 km
Szczyrk- Skrzyczne kolej linowa - ok. 15 km
Wisła ze skocznią i muzeum Małysza – ok. 35 km
Wisła Pałac prezydencki – ok. 35 km
Ustroń - Wjazd na Czantorię kolejka gondolowa – ok. 40 km

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:
- istnieje możliwość wykupienia porcji dla dziecka do 10 lat w cenie 250 zł
- pobyt psa/kota dodatkowo płatny w recepcji - konieczna wcześniejsza informacja - 15 zł za dobę
- kosztów opłaty klimatycznej ok. 2 zł/dzień od osoby – płatne bezpośrednio w recepcji,
- programu fakultatywnego.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Beskidy - Centrum Wypoczynku ODYS Tresna koło Żywca - Bezpieczny wypoczynek   (skrót: TRESNA CW ODYS DOMEK TYPU APARTAMENTOWEGO APT HB)
24.10 - 30.10.2020
 7 dni / KPWT1024
Impreza w trakcie realizacji

kod imprezy: KPWT~TRESNA__CW_ODYS_DOMEK__TYPU_APARTAMENTOWEGO_APT_HB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę wycieczek objazdowych oraz pobytowych. Biuro podróży Almatur propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom naszych klientów. Jeśli macie Państwo wielu przyjaciół i życzenia szczególne, biuro podrózy Almatur również chętnie je zaspokoi realizując każdy, zlecony program wyjazdu. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając - chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, kolonie to wakacyjne bezstresowe obozy młodzieżowe i kolonie, klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie oraz wycieczki objazdowe.