Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Infolinia Almatur  +48 42 637 11 22  pn-pt  godz.10-17

Ustroń - Beskidy - magia i czary Almatur 2023

bezpieczne
podróże
OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY W ŁAZACH BIURO OBOZY KOLONIE W POLSCE OBOZY KOLONIE ZA GRANICĄ
menuAlmatur kolonie i obozy
infoliniawyszukiwarka
Skorzystaj z wyszukiwarki

Ustroń - Beskidy - magia i czary

(wiek 8-15 lat)

Ustroń:
- znany kurort położony w Beskidzie Śląskim - z Parkiem Zdrojowym, pijalnią wód zdrojowych i tężnią solankową,
- Czantoria i Równica - górskie szczyty są tu na wyciągnięcie ręki,
- kryty basen w obiekcie, duży terenem rekreacyjny, słoneczny taras, wiata ogrodowa, boisko do siatkówki plażowej, niezliczona ilość ścieżek spacerowych i atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Program
Magia i Czary (8-11 lat; 12-15 lat)

Przyjmij bilet wstępu do świata Harrego Pottera, magii i czarów. Zostań członkiem Wielkiej Rady Czarodziejów - zaklinaj żywioły i panuj nad przyrodą.
Nasz kurs magii obejmuje IX boków tematycznych.
I blok: zajęcia otwarcia – nadamy Ci magiczne i imię i dopasujemy pelerynę.
II blok: magiczne laboratorium – odważniki, pipety i menzurki czekają na Ciebie. Przygotowujemy eliksiry miłości, uzdrawiania, osłaniające i niewidzialności. Działamy z aptekarską dokładnością, aby przygotowane mikstury miały odpowiednią moc.
III blok: czarodziejskie akcesoria - w bezpiecznych murach konsturktorium tworzymy własne różdżki, magiczne miotły i kapelusze – nieodzowne atrybuty czarodzieja. Akcesoria wykorzystamy m.in. podczas meczu Quidditcha.
IV blok: magiczna zagadka – jedziemy do Zamku Zagadek w Wiśle (escape room) i w kilkuosobowych zespołach, dobranych pod kątem czarodziejskich umiejętności, musimy rozwiązać zagadkę i znaleźć wyjście ze sklepu z różdżkami, zanim magia nas tu uwięzi.
V blok: magiczne pożywienie – odkrywamy moc ukrytą w ziołach, nasionach i owocach. Poznajemy właściwości czosnku, rumianku, babki lancetowatej i koniczyna – zwłaszcza czterolistna. Tworzymy magiczny zielnik. Na warsztatach kulinarnych, w magicznej kuchni przygotowujemy herbatę z uzdrawiającym miodem i szaszłyki mocy.
VI blok: magiczne stworzenia – szukamy swojego patronusa i poznajemy fantastyczne zwierzęta żyjące w świecie czarodziejów. Powiemy Ci jaką moc ma Jednorożec, Feniks, Centaur, Wąż, Smok, Skrzat i Elf, jak wygląda hipogryf i tryton. Zastanowimy się, czy metody ukrywania ich przed mugolami faktycznie się sprawdzają. Tworzymy własny atlas fantastycznych zwierząt wg kryteriów klasyfikacji nałożonych przez Ministerstwo Magii.
VII blok: magiczna wyprawa – sprawdzamy, czy w Leśnym Park Niespodzianek, do którego dotrzemy ciuchcią turystyczną, sokoły są już przygotowane do lotu w odległą krainę i czy pośród danieli i saren nie ukrywa się jednorożec. Wsłuchamy się w szum sowich skrzydeł. Jaką wiadomość mają dla nas?
VIII blok: zajęcia praktyczne/ terenowe: nie zawsze peleryna niewidka będzie w naszym zasięgu i nie zawsze będziemy mogli wyczarować ogień i wodę. Czasem trzeba skrywać magiczną moc i działać w ludzki sposób. Nauczymy się jak zbudować schronienie i jak rozpalać palenisko w tradycyjny sposób.Magiczna skrzynia z zadaniami tego dnia także się przed nami otworzy. Jakie zadanie będzie musiała rozwiązać Twoja drużyna?
IX blok: zajęcia zamknięcia: czas na podsumowanie naszej magicznej działalności – to będzie bardzo uroczysty dzień. Wyposażeni w sporą dawkę magicznej mocy otrzymamy Certyfikaty Czarodzieja i powoli zamkniemy naszą magiczną, obozową kronikę.
W programie także: niemagiczne wypoczywanie, seanse filmowe, biwaki przy obiekcie i nad brzegiem rzeki, dyskoteki, kalambury, planszówki, spacery po okolicy - czarodziej też musi mieć wakacje :)
Program fakultatywny

Wycieczka na Czantorię – wjazd kolejką krzesełkową i zjazd letnim torem saneczkowym. Cena 70 zł.
Wycieczka do Chlebowej Chaty - (warsztaty z wypiekania,podpłomyków, degustacja miodu, masła, kawy) w Brennej. Cena 120 zł.
Park Wodny Olza w Istebnej – dwugodzinne szaleństwo wodne. Cena 150 zł.
Dream Park w Ochabach. Cena 150 zł.
Wycieczka do Energylandii (największego Parku Rozrywki w Polsce) – korzystanie z atrakcji parku (dostępność do stref w zależności od wieku i wzrostu). Cena 300 zł.

Zakwaterowanie

Dom Wczasowy „Globus”. Obiekt znajduje się w Ustroniu, w otoczonej lasami dolinie potoku Jaszowiec. Pokoje: 3, 4, 5-os. z łazienkami, TV i balkonami, w recepcji bezpłatne Wi-Fi.Do dyspozycji uczestników: basen kryty, sala rekreacyjna z bilardem, stołem do tenisa i drabinkami gimnastycznymi, salka konferencyjna, sklepik przy recepcji, duży teren rekreacyjny wokół obiektu, boisko do siatkówki plażowej, wiata grillowa, zadaszony taras, place zabaw. Nieopodal obiektu ścieżki spacerowe, ścieżka zdrowia fitness outdoor, bulwary wiślane.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser). Śniadania kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Brak możliwości realizacji diet.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 zł.
Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 4 zł.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Informacje praktyczne
Kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. Zabierz ze sobą: legitymację szkolną, obuwie sportowe, obuwie zmienne i wygodne obuwie do pieszych spacerów, dres, strój kąpielowy, czapkę z daszkiem, mały plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę, ręcznik i strój kąpielowy, ciepły sweter i polar. Prosimy podpisać bagaż uczestnika. Planowany dojazd do ośrodka autokarem ok. godz. 18:00, planowany wyjazd z ośrodka o godz. 09:00. Dojazd własny: zapraszamy na godzinę 18:30, wyjazd nie później niż o godz. 09:00.
Informacje o cenie

Cena podstawowa nie obejmuje:
- dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży,
- opłat za program fakultatywny,
- opłaty za łączenie turnusów/ 200 zł.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Ustroń - Beskidy - magia i czary   (skrót: USTRON - MAGIA I CZARY 2023 PAX FB)
05.07 - 15.07.2023
 11 dni / KPOU0705
2703 zł   2599 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2299 zł
Plan podróżyRezerwuj
16.07 - 26.07.2023
 11 dni / KPOU0716
2703 zł   2399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2199 zł
Plan podróżyRezerwuj
27.07 - 06.08.2023
 11 dni / KPOU0727
2703 zł   2299 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2249 zł
Plan podróżyRezerwuj
07.08 - 17.08.2023
 11 dni / KPOU0807
2703 zł   2499 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2249 zł
Plan podróżyRezerwuj

kod imprezy: KPOU~USTRON_-_MAGIA_I_CZARY_2023_PAX_FBUstroń to miasto w województwie śląskim. Turyści mają tam stały kontatkt z naturą ze względu na liczne szlaki turystyczne i spacerowe, a nawet Leśny Park Niespodzianek. Miejsce jest wprost stworzone dla młodych łowców przygód.
Beskid Śląski i Żywiecki to pasma górskie, stanowiące część Beskidów Zachodnich na południu Polski. Na terenie Polski granicą pomiędzy Beskidem Śląskim a Beskidem Żywieckim jest Przełęcz Zwardońska, potok Czerna, a następnie Soła. To wspaniałe miejsce na wakacje dla dzieci chcących spędzić wolny czas na wędrówkach po górach, aktywnych obozach młodzieżowych czy też koloniachBiuro Podróży Almatur
BPiT Almatur Łódź sp. z o.o.
90-417 Łódź, ul. Piotrkowska 59
tel. (42) 637 11 22
tel. (42) 632 93 73
fax. (42) 637 11 85
mail: lodz@almatur.pl
Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna, dzieci i studenci, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę na obozy, kolonie, obozy młodzieżowe i wycieczki objazdowe. Biuro Podróży Almatur propaguje aktywne, rekreacyjne oraz sportowe formy wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając, chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych czy koloniach dla dzieci. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, sportowe, kolonie dla dzieci to bezstresowe wakacje. Obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci to klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci oraz wycieczki objazdowe. Zapraszamy na obozy i kolonie letnie.

Klauzula informacyjna: Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.