Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Almatur kolonie i obozy
INFOLINIA ALMATUR:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
OBOZY MŁODZIEŻOWE I KOLONIE ALMATUR

Wielka Brytania - Angielska esencja Almatur 2020

LATO 2020 OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY ŁAZY WCZASY EGZOTYKA WYCIECZKI BIURO OBOZY MŁODZIEŻOWE W POLSCE OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ PÓŁKOLONIE
Skorzystaj z wyszukiwarki
Wycieczki Londyn Windsor Oxford Stonehenge Greenwich
Oferta turystyczna
Polecamy
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Wycieczki

Wielka Brytania

Europa zachodnia

Wycieczki w miejscowości

Londyn

Windsor

Oxford

Stonehenge

Greenwich


Wielka Brytania - Angielska esencja

Informacje
Mapa i galeria


» przejdź do galerii

Big Ben i Tower Bridge w Londynie - Windsor - symbol monarchii - Oxford - słynny
uniwersytet - Stonehenge - tajemniczy krąg - Południk 0° w Greenwich

Program

1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. W trakcieprzejazdu planowane są krótkie postoje im przerwa naposiłek.
2 dzień:
Podróż przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję. Przyjazddo Calais. Przeprawa promowa Calais - Dover lubprzejazd Eurotunelem. Przyjazd do Londynu. Zakwaterowaniew hotelu, nocleg.
3 dzień:
Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu, gdzie odwiedzimyOpactwo Westminster - od 1066 roku miejscekoronacji królów angielskich i zobaczymy zmianę wartyprzed St. James Palace. Przejdziemy pod budynki parlamentu(Houses of Parliament) ze słynnym zegaremBig Ben, ulicą Whitehall do ParliamentSquare, DowningStreet nr 10. Następnie spacer pod pałac Buckingham,wizyta w TwierdzyTower i Katedrze św. Pawła z drugą,co do wielkości kopułą na świecie (117 m wysokości).Zobaczymy także most zwodzony Tower Bridge – wizytówkęLondynu. Przejście Mostem Milenijnym wkierunku Teatru Elżbietańskiego „The Globe Theatre”, anastępnie wzdłuż Tamizy w kierunku słynnego „LondonEye”. Panorama miasta z „lotu ptaka”. Czas wolny. Powrótdo hotelu na nocleg.
4 dzień:
Po śniadaniu przejazd do Windsoru – symbolu monarchiii największego zamieszkiwanego zamku naświecie. Zwiedzanie Pałacu Królewskiego, czas wolny.Następnie udamy się do Oxfordu – miasta uniwersyteckiegoz najbardziej znaną uczelnią na świecie – OxfordUniversity. Spacer po mieście połączony ze zwiedzaniem:Christ Church College (znany z filmów o HarrymPotterze) oraz Sheldonianheatre (miejsce rozdawaniadyplomów uniwersyteckich). W czasie wolnym możliwośćspaceru pod Magdalen College lub UniversityCollege, RadcliffeCamera, Bodleian Library. Na zakończeniednia przejazd do megalitycznego, kamiennegokręgu w Stonehenge - jednego z najsłynniejszych i najbardziej tajemniczych miejsc w Wielkiej Brytanii.Powrótdo hotelu na nocleg.
5 dzień:
Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu i kontynuacjazwiedzania. W programie: British Museum– zimponującą kolekcją eksponatów pochodzących zewszystkich stron świata oraz Galeria Figur WoskowychMadame Tussaud. Początki galerii sięgają 1802 r., gdyMadame przybyła do Londynu z odlewami głów zgilotynowanychfrancuskich arystokratów. Dziś w galeriimożna obejrzeć bogaty zbiór woskowych figur wielusławnych osób. Spacer po mieście: słynna ulica handlowaOxford Street, Chinatown, place PiccadillyCirrusi Trafalgar Square z Galerią Narodową – gdzie znajdujesię jedna z największych na świecie kolekcji dzieł sztukim.in.: Leonarda da Vinci, Michała Anioła, Rubensa,Rembrandta, Van Gogha czy Picassa. Czas wolny. Powrótdo hotelu na nocleg.
6 dzień:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd komunikacjąmiejską do centrum Londynu. Rejs statkiemz Westminster Pier do Greenwich. Spacer po parku,zwiedzanie królewskiego obserwatorium astronomicznegooraz wizyta na południku 0°. W godzinach popołudniowychwyjazd w drogę powrotną do kraju. Przeprawapromowa lub przejazd Eurotunelem.
7 dzień:
Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

Program fakultatywny

- London Eye ok. 30 GBP,
- Madame Tussaud’s ok. 25 GBP.

Świadczenia

Zakwaterowanie:
4 noclegi w hotelach lub pensjonatacho standardzie **/*** na terenie Londynu (strefa 5lub 6). Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.
Wyżywienie:
4 śniadania.
Transport:
Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Informacje praktyczne

Podana kwota na realizację programu może ulec zmianiei jest rozliczana przez pilota. Koszty pobierane zacałą grupę (np. lokalnych przewodników) są dzielone nawszystkich uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektachmuzealnych i centrach historycznych. Kolejnośćrealizacji programu może ulec zmianie. W trakcie zwiedzania przewidziane są przerwy na posiłki aranżowaneprzez pilota – cena posiłku ok. 15-25 GBP.
Obowiązkowonależy zabrać ważny dowód osobisty (dotyczyobywateli UE) lub paszport.
Cena podstawowa dotyczywyjazdów z Katowic, Gliwic, Opola, Wrocławia, Legnicyi Bolesławca. Dopłaty za dojazdy z wybranych miejscowościw Polsce podane są w rozkładzie jazdy. Przejazd:Wrocław – Londyn (ok. 1400 km) - ok. 20 godz.
Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 3100 km.
W celu korzystania z gniazdek elektrycznych należyzabrać ze sobą wtyczki przejściowe.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:
- kosztów realizacji ponoszonych przez uczestnikapodczas trwania imprezy: bilety wstępu do zwiedzanychobiektów, przewodnicy lokalni, przejazdy komunikacjąmiejską, system Alma Tour Guide.Koszt - ok. 190 GBP ,
- programu fakultatywnego.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Wielka Brytania - Angielska esencja   (skrót: ANGIELSKA ESENCJA PAX BB)

kod imprezy: KWTL~ANGIELSKA_ESENCJA_PAX_BB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę wycieczek objazdowych oraz pobytowych. Biuro podróży Almatur propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom naszych klientów. Jeśli macie Państwo wielu przyjaciół i życzenia szczególne, biuro podrózy Almatur również chętnie je zaspokoi realizując każdy, zlecony program wyjazdu. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając - chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, kolonie to wakacyjne bezstresowe obozy młodzieżowe i kolonie, klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie oraz wycieczki objazdowe.