Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
INFOLINIA:
42 637 11 22, pn. - pt. 10-17
SKORZYSTAJ Z PORADY KONSULTANTA

Albania, Macedonia - Golem, Struga - obóz rekreacyjny Almatur 2020

ZIMA 2020 OBOZY MŁODZIEŻOWE WCZASY EGZOTYKA WYCIECZKI O NAS BIURO PROMOCJA LAST MINUTE
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy Golem Struga
Oferta turystyczna
Polecamy
Informacje
Strona główna

Oferty Almatur

Obozy młodzieżowe

Albania

Macedonia

Jeziora

Morze

Rekreacyjne

Ogólnorekreacyjny

Obozy młodzieżowe w miejscowości

Golem

Struga

Obozy i kolonie blisko miejscowości

Golem


(wiek )
Informacje
Galeria
» przejdź do galerii

Bałkany - jeden wyjazd, dwa kraje

Obóz rekreacyjny 10-18 lat

Zapraszamy na wakacyjną wyprawę na Bałkany. Podczas naszej podróży będziemy wypoczywać w dwóch bałkańskich krajach. Zatrzymamy się w Albanii, gdzie wypoczniemy nad morzem. Albania to w ostatnim czasie jeden z najdynamiczniej rozwijających się i najmodniejszych kierunków wakacyjnych, który przyciąga turystów z całej Europy. Kraj zachwyca nieskażoną przyrodą, nieodkrytymi miejscami i życzliwością mieszkańców. Czyste i ciepłe morze oraz lato pełne słońca, powodują, że kraj ten gwałtownie zyskuje na popularności. Następnie udamy się do Macedonii nad Jezioro Ochrydzkie, gdzie skorzystamy z kąpieli w krystalicznie czystym jeziorze. Macedonia jest niewielkim, ale przepięknym krajem położonym w samym sercu Bałkanów, w którym wielowiekowa historia widoczna jest na każdym kroku. Niebagatelną zaletą są przystępne ceny oraz bardzo życzliwy stosunek mieszkańców do gości.

Program

1 dzień: Wyjazd z Polski wg planu podróży. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię. 2 dzień: Kontynuacja jazdy przez Serbię, Macedonię. Przyjazd do hotelu w Albanii. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
3-5 dzień: Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Obiad. Możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych (podczas wycieczek za obiad wydawany jest suchy prowiant). Kolacja. Nocleg.
6 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i pobranie lunch pakietów. Przejazd z Albanii do Macedonii. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
7-9 dzień: Śniadanie. Wypoczynek nad jeziorem. Obiad. Możliwość uczestnictwa w wycieczkach fakultatywnych (podczas wycieczek za obiad wydawany jest suchy prowiant). Kolacja. Nocleg
10 dzień: Śniadanie. Czas wolny. Obiad. Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Serbię, Węgry, Słowację.
11 dzień: Powrót do Polski wg planu podróży.

Program fakultatywny

Podczas pobytu w Albanii:
Tirana i Kruje – udamy się do Kruje, zwanego „albańskim Krakowem” gdzie odwiedzimy Muzeum Skanderberga – bohatera narodowego oraz przespacerujemy się deptakiem. Następnie odwiedzimy stolice Albanii – Tiranę, gdzie zwiedzimy centrum miasta. Na zakończenie odwiedzimy nadmorską miejscowość Durres, gdzie będzie czas wolny. Cena 35 EUR.
Szkodra - wycieczka widokowa na północ Albanii. Pojedziemy nad jezioro szkoderskie do miejscowości Szkodra. Zobaczymy ruiny średniowiecznej twierdzy Rozafa, zobaczymy także ołowiany meczet i zabytkowe domy. Cena 35 EUR
Podczas pobytu w Macedonii:
Skopje i Kanion Matka – podczas wycieczki odbędziemy rejs słynnym Kanionem Matka, a następnie udamy się na zwiedzanie stolicy Macedonii – Skopje. Zobaczymy Muzeum Matki Teresy , Kamienny Most, kompleks pomników Aleksandra Wielkiego, meczet Mustafa Paszy, Twierdzę Skopsko Kale. Cena 35 EUR.
Rejs statkiem do Klasztoru św. Nauma – w trakcie wycieczki zwiedzimy skansen w Zatoce Kości, będący rekonstrukcją dawnej wioski. Zobaczymy zajmujący szczególne miejsce w historii Macedonii klasztor św. Nauma. Według legendy serce św. Nauma nigdy nie przestało bić. Następnie czeka nas rejs łódeczkami po krystalicznie czystych źródłach Czarny Drim. Cena 30 EUR.
Macedońskie wioski + Donkey Safari – niesamowite spotkanie z folklorem i nietkniętą przyrodą. Poznamy miejscowe zwyczaje i zobaczymy wiele ciekawych przedmiotów, np. najstarsze „pralki”, które mają ponad 250 lat. Wielką atrakcją i nie lada przyjemnością będzie przejażdżka na sympatycznych osiołkach. Cena 25 EUR.
Rejs statkiem z dyskoteką – 3-godzinny, wieczorny rejs po jeziorze z dyskoteką i bezalkoholowym all inclusive. Cena 20 EUR.
Wieczór w klubie muzycznym – miasto Struga to popularny wakacyjny kurort, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Tutejsze dyskoteki znane są w całej Macedonii. Wybraliśmy najlepszą, która słynie z dobrej europejskiej muzyki. Cena 12 EUR.

Zakwaterowanie

8 noclegów: 4 noclegi w 3* ośrodku Kolaveri Resort, położonym w miejscowości Golem. Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 10 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody. 4 noclegi w ośrodku Solferino, położonym nad Jeziorem Ochrydzkim w miejscowości Struga. Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 10 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 8 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w restauracji hotelowej. Śniadanie, obiad i kolacja serwowane do stolika. Napoje do posiłków w cenie. W trakcie wycieczek prowiant (zamiast obiadu). Pierwszy posiłek: gorąca kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek obiad po ósmym noclegu oraz prowiant.
Transport: autokarem z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL-20.000 EUR, NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna.
Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Cena nie zawiera: dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, obowiązkowej opłaty za serwis plażowy w Albanii oraz realizację programu w Macedonii – ok. 25 EUR za cały pobyt, kosztów uczestnictwa w programie fakultatywnym. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 10 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody. W przeciwnym wypadku uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu.
Prosimy zabrać ręczniki i ręcznik plażowy.
Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 drugiego dnia imprezy, a kończy się o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu z Macedonii.
Trasa przejazdu: Katowice - Czechy – Słowacja – Węgry – Serbia – Macedonia – Albania (ok. 1600 km) ok. 27 godz. Walutą w Albanii jest lek (LEK), 1 EUR = ok. 100 LEK. Walutą w Macedonii jest denar (DEN), 1 EUR - ok. 60 DEN. W trakcie podróży przerwy na posiłek (płatny indywidualnie), np. na Słowacji i w Serbii (ok. 5-7 EUR), na Węgrzech (ok. 1500 HUF).
Zalecane kieszonkowe ok. 50 EUR – plus opłata obowiązkowa i program fakultatywny. Do przekroczenia granic konieczny jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 15.00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 13.00 przedostatniego dnia imprezy.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje:
- opłaty za bilety wstępu i realizacje programu w Macedonii oraz obowiązkowy serwis plażowy w Albanii - ok. 25 EUR,
- programu fakultatywnego.

» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Albania, Macedonia - Golem, Struga - obóz rekreacyjny   (skrót: GOLEM STRUGA REKREACJA PAX FB)

kod imprezy: OMAS~GOLEM_STRUGA_REKREACJA_PAX_FB
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Biuro Podróży Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami naszego biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie mamy oczywiście propozycje dla wszystkich. Mamy bardzo szeroką ofertę wycieczek objazdowych oraz pobytowych. Biuro podróży Almatur propaguje aktywny sposób wypoczynku, choć nie brakuje nam imprez o innym charakterze, tak aby sprostać najbardziej wyszukanym gustom i upodobaniom naszych klientów. Jeśli macie Państwo wielu przyjaciół i życzenia szczególne, biuro podrózy Almatur również chętnie je zaspokoi realizując każdy, zlecony program wyjazdu. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w wakacje wypoczywając - chcieliby odpoczywać na obozach młodzieżowych. Bogata oferta kolonii i obozów młodzieżowych na naszych stronach to już tradycja - do wyboru, obozy sportowe w Polsce i za granicą. Bogate obozy rekreacyjne, kolonie to wakacyjne bezstresowe obozy młodzieżowe i kolonie, klucz do sukcesu naszych imprez! Zainteresowanym obozami młodzieżowymi i koloniami letnimi polecamy nasz dział obozy młodzieżowe i kolonie oraz wycieczki objazdowe.